Żyła zdradza, z kim chce zatańczyć w Tańcu z gwiazdami. Będzie konflikt z Radwańską?

Była żona skoczka narciarskiego szybko podbiła serca fanów. 31-latka prowadzi już własny program w telewizji, a już niedługo wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Z kim będzie występować? Tego jeszcze nie wiadomo, ale Justyna Żyła ma zamiar powalczyć o partnera.

Choć wciąż nie potwierdzono wszystkich uczestników „Tańca z Gwiazdami”, to zaczynają się już pierwsze przymiarki do partnerów. Magazyn Flesz zapytał Justynę Żyłę, z kim chciałaby zatańczyć w nadchodzącej edycji. Odpowiedź celebrytki pokazuje, że może dojść do konfliktu i walki o profesjonalnych tancerzy.

Była żona skoczka powiedziała, że jeszcze nie wie, z kim zatańczy. – Ale duże wrażenie zrobił na mnie Stefano Terazzino. Na pewno obiecuję powściągnąć mój góralski temperament i słuchać nauczyciela – powiedziała. Walka o włoskiego tancerza zapowiada się więc bardzo ciekawie.

Zwłaszcza, że z Terazzino chciała zatańczyć Agnieszka Radwańska. Jej udział nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale według naszych informacji to właśnie on miałby być partnerem najbardziej utytułowanej polskiej tenisistki.

Oprócz Agnieszki Radwańskiej i Justyny Żyły w programie wystąpić mają Jakub Kucner, Joanna Mazur, Dominika Tajner-Wiśniewska, Daniel Kuczaj, Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl), Anna Jagodzińska oraz Paweł Dudek. Program ma pojawić się w wiosennej ramówce stacji Polsat. Z tego co wiadomo ma być emitowany w piątki o godzinie 20:00. Jednak jego premiera jeszcze nie została ustalona.

źródło: se.pl