Żona Wiśniewskiego przewróciła się na oczach milionów widzów. Niespodziewany komentarz Pavlović

Żona Wiśniewskiego zaliczyła wielką wpadkę podczas drugiego odcinka Tańca z gwiazdami. Dominika Tajner-Wiśniewska przewróciła się na scenie przed oczami milionów widzów, którzy oglądają program na żywo. Na komentarz ponownie zdobyła się Iwona Pavlović.

Żona Wiśniewskiego nie zaprezentowała się z najlepszej strony podczas drugiego odcinka nowego sezonu Tańca z gwiazdami. Kobieta zaliczyła wielką wpadkę, przez którą jej dalszy udział w programie stanął pod znakiem zapytania. Na zaistniałe wydarzenia błyskawicznie zareagowali jurorzy, głos ponownie zabrała Iwona Pavlović.

Dominika Tajner-Wiśniewska do pewnego momentu mogła uważać swój taniec za udany. Przez chwilę wszystko wyglądało dobrze, jednak najgorsze miało miejsce w połowie występu. To właśnie wtedy doszło do katastrofalnego upadku, który przekreślił szansę kobiety i jej tanecznego partnera na dobre oceny od wyjątkowo krytycznie oceniających jurorów. Nie obeszło się bez kolejnych ostrych słów ze strony popularnej „Czarnej Mamby”.

Żona Wiśniewskiego zaliczyła wpadkę

Żona Wiśniewskiego występuje w drugim sezonie Tańca z gwiazdami wraz ze znanym tancerzem, jakim jest Wojciech Jeschke. Ich taniec przez pewien czas wyglądał dobrze, jednak w pewnym momencie doszło do wpadki, za którą winę w pełni ponosi kobieta. Nie udało jej się utrzymać równowagi na parkiecie, w konsekwencji czego upadła.

Pomimo błyskawicznej reakcji i szybkiego kontynuowania tańca, sytuacja ta nie umknęła jurorom, którzy musieli surowo ocenić występ. Widzowie tylko czekali na kolejny kąśliwy komentarz ze strony Iwony Pavlović, która już przed tygodniem udowodniła, że ponownie ma zamiar oceniać tańczących bardzo krytycznie. Nieoczekiwanie dołączyli do niej także Andrzej Grabowski oraz Ola Jordan.

Nie byli oni tak ostrzy w swoich osądach, jednak w tonie ich głosu również dało się odczuć współczucie wobec wpadki, jaka przytrafiła się Dominice Tajner-Wiśniewskiej. Żona popularnego wokalisty zdawała sobie sprawę z tego, że jej wpadka była dość przypadkowa i zapewne nie przytrafiłaby się, gdyby musiała zatańczyć jeszcze raz. Rzeczywistość show jest jednak brutalna – drugiej szansy nie było.

Żona Wiśniewskiego nie została oceniona pozytywnie

– Współczuję ci jako kobieta. Nie pociągnęłaś tego – powiedziała Iwona Pavlović, która zdecydowała się wcześniej na słowa krytyki wobec tańca partnerki życiowej Michała Wiśniewskiego.

– To jest live show. Tak się niestety dzieje – dodała Ola Jordan, która zwróciła uwagę na fakt, że przykre wydarzenie miały miejsce w programie na żywo, przez co nie da się ich naprawić.

Za występ Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke otrzymali 11 punktów, co sprawiło, że nie byli w czołówce stawki. Dokładnie tyle samo punktów od jurorów dostała Justyna Żyła wraz z Tomaszem Barańskim.

Głosowanie widzów przyniosło nieoczekiwanie niepomyślny efekt dla żony wokalisty. Jak się okazało, Dominika Tajner-Wiśniewska musiała opuścić program już w drugim odcinku, co spowodowało niemałe zdziwienie u internautów. Niektórzy twierdzą, że nie zasłużyła ona na takie potraktowanie.

źródło: pikio.pl