Zobaczcie, co zrobił bezdomny pies,kiedy mężczyzna próbował go kopnąć. To wyjątkowe wideo!

Nie toleruję ludzi, którzy świadomie krzywdzą zwierzęta. Czasami nie mogę się powstrzymać i życzę im, aby potraktowano ich w ten sam sposób, w jaki oni traktują bezbronne zwierzęta!

W tej sytuacji pewien młody mężczyzna próbuje popisać się przed znajomymi. Uznaje, że najlepszym pomysłem będzie kopnięcie bezdomnego psa, który kręci się w pobliżu.

Często takie sytuacje nagrywane są telefonami, a potem umieszczane w sieci. Jestem wściekły kiedy widzę takie filmiki. Ten szczególny filmik jest jednak wyjątkowy. Nieco słodszy.

Przekonaj się dlaczego poniżej.

Grupka młodych chłopaków zebrała się na plaży, aby wspólnie posiedzieć. Nie wiadomo kto nagrywa filmik. Na nagraniu widać, że po plaży kręci się kilka, prawdopodobnie bezdomnych psów.

Jeden z chłopaków nie ma żadnych uczuć w stosunku do zwierząt. W pewnej chwili biegnie w stronę jednego z psów i przygotowuje się do kopnięcia. Pies nie interesował się ludźmi, po prostu zajmował się sobą.

Na szczęście pies w porę orientuje się w sytuacji i ucieka. Kopniak napastnika leci w powietrze, a on sam ląduje na plecach.

W tym momencie zaczyna się śmieszna część. Pies nie był sam. Jego kompani nie są zadowoleni z tego, co chłopak zamierzał zrobić. Stają w obronie kolegi i zaczynają gonić napastnika, który ucieka do wody.

To się nazywa karma.

źródło: https://pl.newsner.com