Zalana łzami księżna szantażowała męża, by zerwał z nimi kontakt. Szokujące doniesienia z Pałacu

Rodzina królewska zmaga się z kolejnymi problemami. Tuż przed narodzinami dziecka, Meghan Markle musiała zmierzyć się z demonami przeszłości swojego męża. Kłótnia, jaka wybuchła między małżonkami doprowadziła do łez i gróźb. Wielka Brytania jest zaniepokojona.

Royal family

Rodzina królewska musi ostatnimi czasy poradzić sobie z zatrważającą ilością komentarzy na swój temat. Pomimo tego, że dwór szykuje się do narodzin kolejnego członka dynastii, to atmosfera w jakiej dziecko będzie przychodzić na świat jest wyjątkowo stresująca. Wszystko przez doniesienia prasowe dotyczące konfliktu, jaki miał wybuchnąć między parą książęcą Sussexu. Meghan, która przez lata konfrontowała się z przeszłością swojego męża, postanowiła wymóc na nim, aby zerwał kontakt ze swoimi licznymi, byłymi dziewczynami. Skandalem żyje obecnie cała Wielka Brytania.

Rodzina królewska ma problemy. Harry nie chciał zrywać kontaktu z byłymi

Książe Harry przez długi czas uchodził za osobę, która uwielbia towarzystwo coraz to nowszych wybranek serca. Arystokrata wielokrotnie pojawiał się w towarzystwie najpiękniejszych kobiet na świecie, a na temat jego umiłowania do imprez powstało wiele opowieści i legend. Mimo że książę ustatkował się i porzucił imprezy na rzecz swojego małżeństwa, to zadecydował o nieporzucaniu kontaktów ze swoimi byłymi znajomymi, których był dobrym przyjacielem.

Widocznie zazdrosna małżonka, zdając sobie sprawę z demonów przeszłości swojego męża, miała wywołać mu karczemną awanturę, grożąc nawet unieważnieniem małżeństwa. Harry, po wielu dniach kłótni postanowił podjąć ważną decyzję.

Książe był zmuszony do podjęcia decyzji

Mimo że książę Sussex utrzymywał, że nie łączy go już absolutnie nic ze swoimi byłymi, to Meghan nie dawała wiary tym słowom. W końcu, po wielu dniach sprzeczek, Harry pożegnał swoje „przyjaciółki”, zostając wierny tylko i wyłącznie swojej małżonce.

– Harry w końcu się ożenił i na dobre zerwał więzi ze swoimi byłymi i znajomymi z czasów, kiedy szalał po klubach jako student. Po ślubie porozmawiał jeszcze z Chelsy, ale była to bardzo specyficzna rozmowa. Wyglądała jak pożegnanie i myślę, że zarówno Chelsy jak i Cressida wiedziały już, że więcej go nie zobaczą – podają brytyjskie media.

źródło: pikio.pl