17-letnia Angelika Pudłowska z Giżycka zaginęła 30 grudnia ub.r. Tego dnia wyszła z domu rodzinnego i do tej pory nie dała swoim najbliższym żadnego znaku życia. – Dziewczyna nigdy nie uciekała z domu i nie było z nią żadnych problemów wychowawczych. Nie miała taż żadnych zatargów z prawem – informuje nas asp. Daniel Romańczyk z KPP w Giżycku.
7-letnia Angelika Pudłowska z Giżycka Foto: Materiały policyjne

Nastoletnia Angelika Pudłowska wyszła z domu w niedzielę ok. godz. 10. – Nastolatka nadal jest przez nas poszukiwana. Do tej pory się nie odnalazła. Badamy różne tropy, które pojawiły się w tej sprawie. Na tym etapie śledztwa niczego nie możemy wykluczyć – mówi Fakt 24 asp. Daniel Romańczyk z KPP w Giżycku.

17-latka ma ok 165 cm, wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, włosy ma ciemne do ramion, a oczy zielone. Wyglądu na około 20 lat. Jeśli chodzi o cechy charakterystyczne, to posiada tatuaż na tylnej części szyi. Przedstawia on gwiazdę.

KPP w Giżycku prosi wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionej o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Giżycku pod numerem 87 429 92 00, 112 lub policjantem prowadzącym poszukiwania 87 429 92 44.

źródło: fakt.pl