Wow: Spróbuj dodać kulkę z folii aluminiowej do suszarki podczas prania. To jest niesamowite

Robienie prania nigdy już nie będzie takie samo po przeczytaniu tych wskazówek!

1

Czy jesteś jak my i odkładasz pranie na później? Przynajmniej nie jesteś sam. To nie jest zabawne zadanie i nikt po prostu nie może się doczekać polowania na zaginione skarpetki lub składania koszulek. Po prostu nie jest to zabawne. Na szczęście możesz ułatwić sobie życie, dodając do suszarki kulkę z folii aluminiowej!

Mom Hacs

Na szczęście dla nas, niektórzy ludzie mówią rzetelnie i dążą do poszukiwania przydatnych wskazówek, aby ułatwić pranie wszystkim. Zwłaszcza, gdy w domu krąży grupa dzieci, niektóre wskazówki są mile widziane. “Mom Hacks” nakręcił film z całą gamą porad i wskazówek na temat prania i umieścił go na YouTube, abyśmy wszyscy mogli go oglądać i uczyć się. Jesteśmy im bardzo wdzięczni!

2

Puch i brud

Używanie folii aluminiowej w pralce lub suszarce bębnowej nie jest szkodliwe dla maszyny. Twoje ubrania nie będą już statyczne, ponieważ folia pochłonie cały ładunek elektryczny. Oznacza to, że twoje ubrania będą mniej podatne na puch i brud.

Kulka aluminiowa

Jedną z porad, jakie nam dają, jest umieszczenie kulki folii aluminiowej w suszarce wraz z mokrym praniem. Możesz użyć tej kulki z folii aluminiowej zamiast arkuszy do suszarki w wypadku, gdy się skończą, lub po prostu chcesz taniej alternatywy. Wykonaj trzy kule z folii, które odpowiadają rozmiarowi twojej dłoni. Dodaj je do ubrań w suszarce i po prostu włącz program, którego normalnie używasz. Kulki są odpowiednie do wielokrotnego użycia i nie trzeba ich wyrzucać od razu. Możesz użyć tej samej kulki nawet przez 6 miesięcy, jeśli mocno ją zwinąłeś. Obejrzyj wideo poniżej, by zobaczyć więcej niesamowitych trików na temat prania!

3

Folia aluminiowa

Podczas gdy jesteśmy w temacie folii aluminiowej, czy wiedzieliście, że nie ma żadnego powodu, aby jedna strona folii była błyszcząca, a druga nie? Wiele osób uważa, że ​​istnieje różnica między dwiema stronami, ale okazuje się to nieprawdą. Mówi się, że matowa strona jest lepszym przewodnikiem, ponieważ powierzchnia jest bardziej płaska. Oznaczałoby to, że błyszcząca strona lepiej zatrzymuje ciepło, dzięki czemu jest bardziej użyteczna podczas przygotowywania mięsa lub ryb w piekarniku. To może wydawać się wiarygodne, ale to wcale nie jest prawda! Jedna strona jest matowa, a druga lśniąca jest po prostu wynikiem procesu produkcyjnego. To wszystko!

źródło: readbakery.com