Własnoręcznie wykonał pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki. Gdy pochwalił się zdjęciem został wyśmiany

Własnoręcznie wykonany prezent zawsze ma większą wartość. Jednak trzeba przyznać, że niektóre rzeczy w tym biżuteria wymaga wielkiej wprawy i umiejętności. Zrobienie własnoręcznie pierścionka zaręczynowego to wyzwanie.

Jeden z użytkowników reddit.com sam zrobił pierścionek zaręczynowy dla swojej wybranki. Narzeczona samego początku powtarzała mu, że uwielbia właśnie własnoręcznie wykonane prezenty. Dlatego on postanowił podarować jej pierścionek zaręczynowy, który zrobi sam. Kolejnymi etapami procesu twórczego i finalnym efektem pochwalił się na łamach serwisu.

Efekt całej pracy zobaczycie na końcu

1

2

Zapewne liczył na docenienie jego pomysłowości i kunsztu jubilerskiego, ale zamiast tego spłynęła na niego fala krytyki. „Czy twoja narzeczona to golum?”. „Jest tak solidny, że będzie mogła cię nim zabić”. „Brawo za pomysł, ale w życiu nie widziałam niczego brzydszego” – czytamy w komentarzach.

3

Naprawdę jest aż tak źle?

4

5

6

7

8

9

Czy naprawdę zasługiwał na takie oceny? Gusta są różne ale widać, że tu cała stylistyka jest utrzymana, pierścionek pasuje do „pudełka” i wyściółki z mchu. Nie każdy musi zachwycać się cieniutkimi pierścionkami i diamentami wielkości ziarnka piasku.

źródło: wiemy.to