Wałęsa atakuje jasnowidza Jackowskiego i broni Unii Europejskiej. „Nasi przodkowie po wynalezieniu roweru zorganizowali się w państwa”

Lech Wałęsa znany jest z kontrowersyjnych, nieraz niezrozumiałych wypowiedzi na tematy, o których nie ma pojęcia. Jeśli zaś połączy się to z jasnowidzem z Człuchowa, Krzysztofem Jackowskim, co miało miejsce dzisiaj, daje to mieszankę iście wybuchową.

Wałęsa odniósł się do opinii o rychłym rozpadzie Unii Europejskiej. Takiego zdania jest m.in. jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. Mówił o tym podczas jednej ze swoich transmisji na YouTube.

Najwyraźniej opinia słynnego jasnowidza zabolała byłego prezydenta. W swoim wpisie na Facebooku postanowił odnieść się do opinii na temat rychłego rozpadu UE. Ujawnił przy okazji, że ludzie stworzyli państwa… po wynalezieniu roweru.

Nawet nawiedzeni jasnowidze ogłaszają ,że UNIA rozerwie się .. Ja nie nawiedzony ogłaszam, że ze względu na rozwój technologiczny który nastąpił od wynalezienia roweru , co zmusiło wtedy naszych dziadków z osad i osiedli zorganizować się się w kraje , Państwa . Ten model wytrzymał do końca 20 wieku – napisał na Facebooku Lech Wałęsa (pisownia oryginalna).

W tym czasie ,zbudowaliśmy technologie nie mieszczącą się w tym zorganizowaniu i musimy powiększyć zorganizowanie . Konieczne powiększenie wymaga biur i organizacji by tego dokonać . Biura jak UNIA czy podobne . Jeśli ktoś rozbije ten pomysł ,nabijemy sobie niepotrzebnie guzów i tak do tego pomysłu musimy powrócić – dodał najsłynniejszy elektryk świata.

źródło: nczas.com