Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 9. Karpiel-Bułecka w szoku! Kto wygrał? [GALERIA]

Co wydarzyło się i kto wygrał 9. odcinek show „Twoja twarz brzmi znajomo”? Tym razem na scenie programu zobaczyliśmy występy takich gwiazd jak: Bruno Mars, Amy Winehouse, Mick Jagger czy Kelly Osbourne! Kto krył się pod tymi charakteryzacjami? Przeczytaj podsumowanie 9. odcinka „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Odcinek 9

W 9.odcinku pierwsza na scenie pojawiła się Iga Krefft jako Bruno Mars w utworze „That’s What I Like”.

Masz taki wigor, że trudno oderwać oczy od Ciebie – ocenił występ Paweł Królikowski. Katarzyna Dąbrowska stała się i zaśpiewała „Valerie”. Jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oklaskiwało ją na stojąco.

Mam wrażenie, że weszłaś w tę postać. Udało ci się wzbudzić w swoim ciele ten rodzaj emocji, który nią targał po tej scenie – mówiła Małgorzata Walewska. Staszek Karpiel-Bułecka wcielił się w Andrzeja Zielińskiego ze Skaldów w piosence „Wierniejsza od marzenia”. Na skrzypcach, o czym Staszek nie wiedział grał sam Jacek Zieliński.

Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy w tym programie, ale to co zrobiliście teraz… dziękuję wam bardzo, bo aż mam ciarki. Potem na scenę wkroczył prawdziwy Andrzej Zieliński. – Nie spodziewałem się, że kiedyś ktoś to zaśpiewa – powiedział ze śmiechem.

To przepiękne wykonanie, bo podszyć się pod tę robotę jest strasznie trudno, zbłaźnić się może każdy, a przejść suchą nogą i pięknym głosem tylko Staszek z Podhala – stwierdził Paweł Królikowski. Ela Romanowska przeistoczyła się w Kelly Osbourne w „Papa Don’t Preach”.

Kocham Cię w takim wydaniu, uwielbiam twoje poczucie humoru, a do tego wiesz no twój absolutny profesjonalizm, kiedy nawet w momencie, kiedy masz szybko założyć jeden but na jedną nogę, a drugi na drugą i kiedy wkładasz na pierwszą i okazuje się, że to nie ten but, więc szybko trzeba coś zrobić w żaden sposób cię to nie wybija, radzisz sobie – ocenił Kacper Kuszewski. Marta Wiejak w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stała się Mickiem Jaggerem z The Rolling Stones w „Start Me Up”.

Marta wiem, że jesteś utalentowana, ale są jakieś granice – żartowała po występie Małgorzata Walewska. – Wyszłaś tak dalece poza swoją strefę komfortu – dodała.

Kamil Pawelski wylosował postać Jimmy’ego Helmsa z Londonbeat i utwór „I’ve Been Thinking About You”.

To była taka dawka pozytywnej energii ten twój występ, że naprawdę no bardzo ci dziękuję – chwalił Menela Kacper Kuszewski. Kazik Mazur przeistoczył się w Karin Stanek i wykonał hit „Chłopiec z gitarą”.

– Jesteś naprawdę mistrzem w łapaniu damskich głosów – podsumowała Kasia Skrzynecka.

– To co dzisiaj zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania – dodał Kacper. Antek Smykiewicz wcielił się w Jamesa Baya i zaśpiewał „Hold Back The River”.

– Bardzo mnie wzruszyłeś swoim występem – powiedział Paweł Królikowski.

Jurorzy byli dość jednomyślni. Po ich głosowaniu Katarzyna Dąbrowska miała 34 punkty a Antek Smykiewicz 33. Trzeci Kazik zgromadził ich 21. Uczestnicy zdecydowali, że 9. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrała Katarzyna Dąbrowska. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci. A w kolejnym odcinku (filmowym): Kamil Pawelski – Joe Cocker („9 i pół tygodnia”), Staszek Karpiel-Bułecka – Marti Pellow, Wet Wet Wet („Cztery wesela i pogrzeb”), Ela Romanowska – Doris Day („Roztańczony buntownik”), Iga Krefft – Lady Gaga („Narodziny gwiazdy”), Kazik Mazur – Zdzisława Sośnicka („Akademia Pana Kleksa”), Marta Wiejak – Fred Astaire („Blue Skies”), Antek Smykiewicz – Ed Sheeran („Hobbit”), Katarzyna Dąbrowska – Christina Aguilera („Burleska”).

Zobaczcie zdjęcia z 9. odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

źródło: se.pl