Twittera zalewają zdjęcia psów. To kpiny z szefa służb specjalnych po zeznaniach Nowaczyka

Komu nie zdarzyło się czasem zachowywać dziwnie w stanie wskazującym na spożycie…? Jak się okazuje, taki epizod podobno ma na koncie nawet polski koordynator służb specjalnych. To dlatego po zeznaniach – zwanego „rekinem reprywatyzacji” – Roberta Nowaczyka internauci masowo wrzucają na Twittera zdjęcia psów.

Robert Nowaczyk to – według Patryka Jakiego – kluczowy świadek jego komisji reprywatyzacyjnej. Zwany „rekinem reprywatyzacji” adwokat powiedział jednak w czwartek coś, co sprawiło, że jego przesłuchanie stało się newsem dnia w mediach. Chodzi o jego wspomnienia na temat Mariusza Kamińskiego, ówczesnego szefa CBA.

– Jakub R. opowiadał mi, że w czasie spotkań z przedstawicielami w CBA w jego mieszkaniu na Włodarzewskiej niejaki Mariusz Kamiński chodził na czworakach i całował się z jego psem, bokserką – powiedział Nowaczyk przed komisją reprywatyzacyjną.

Czym naraził Mariusza Kamińskiego na falę żartów na Twitterze. „Kto by nie pocałował, niech pierwszy rzuci kamieniem” – kpiła Eliza Michalik.

Inni nie chcieli być gorsi…

Przy tym wywiązała się dyskusja na temat znajomości ras psów, gdyż u niektórych było z nią na bakier.

Dzięki poruszeniu w mediach społecznościowych dowiedzieliśmy się też więcej na temat rzeczonej bokserki. Jeśli wierzyć Nowaczykowi, przyszły koordynator służb specjalnych miał całować się z niejaką Tekila..

źródło: natemat.pl