Tom Daley i Dustin Lance Black pod koniec czerwca doczekali się upragnionego potomka. Ostatnio fotoreporterzy sfotografowali homoseksualne małżeństwo podczas spaceru z malutkim synem. Mężczyźni czule opiekowali się dzieckiem.

24-letni brytyjski sportowiec specjalizujący się w skokach do wody z 10-metrowej wieży Tom Daley i jego 44-letni mąż Dustin Lance Black, amerykański scenarzysta i reżyser, zostali rodzicami 27 czerwca. Dziecko urodziła im wynajęta surogatka. Para ogłosiła narodziny syna Roberta Raya Blacka-Daleya, zamieszczając krótki komunikat w dzienniku „Times”. Chłopiec otrzymał imię po zmarłym ojcu Daleya. Później małżeństwo podzieliło się z fanami radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Tom Daley i Dustin Lance Black są razem od kilku lat. Mimo dużej różnicy wieku udało im się stworzyć szczęśliwy związek. W 2015 roku para się zaręczyła, a w maju 2017 roku wzięła ślub. 14 lutego 2018 roku małżeństwo gejów ogłosiło, że za kilka miesięcy będą mogli się cieszyć rolą ojców. Zakochani wynajęli surogatkę, jednak nie zdradzili jej tożsamości.