Praca strażaków należy do najniebezpieczniejszych zawodów. W akcjach ratowniczych ryzykują swoje zdrowie i życie. Ale jak wyglada taka akcja od środka? Mamy dla was mały pokaz. Oto zapis akcji ratunkowej przeprowadzonej przez straż pożarną z miejscowości Fresno w USA. Kamera zamontowana na hełmie strażaka ukazuje jak wygląda taka akcja. Widać jak ciężkie warunki panują w palącym się mieszkaniu.

Pożar wybuchł w apartamencie należącym do 19 letniej matki, która poszła do sklepu i zostawiła trójkę swoich dzieci w wieku od 1 do 4 lat samych w domu. W dodatku zamknęła na klucz drzwi, przez co dzieci zostały uwięzione w środku. Na szczęście dzieci przeżyły pożar i po uratowaniu przez strażaków zostały przewiezione do szpitala. Najmłodsze dziecko jest w ciężkim stanie jednak lekarze utrzymują że wyjdzie z tego. Matka została aresztowana i zostały jej postawione zarzuty narażenia zdrowia i życia dzieci.

Tylko i wyłącznie dzięki sprawnej i błyskawicznej akcji ryzykujących życie strażaków dzieci żyją. Ci ratownicy są prawdziwymi bohaterami!

Nigdy nie zostawiajmy małych dzieci bez opieki.

źródło: podaj.to