Ten widok zwala z nóg. Tak wygląda dom Czadomana, pałac Zenka to przy nim „kawalerka”

Czadoman żyje jak król. Popularny gwiazdor disco polo i uczestnik najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami” pochwalił się swoją luksusową rezydencją. Nawet sam Zenon Martyniuk może mu pozazdrościć.

Czadoman jest nie tylko autorem wielkich przebojów disco polo, ale również uczestnikiem najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” emitowanego w telewizji Polsat. Trenerką jego tanecznych umiejętności jest doskonała tancerka Walerija Żurawlewa. Gwiazdor liczy na ogromny sukces na parkiecie.

Nie ma wątpliwości, że autor takich przebojów jak „Ruda tańczy jak szalona” osiągnął już niejeden sukces w swoim życiu. Wylansowanie hitów, które śpiewała cała Polska to tylko jedna strona medalu. Dowodem olbrzymiego sukcesu życiowego Czadomana jest jego ogromna i luksusowa posesja, w której mieszka wraz z żoną i dwójką dzieci.

Czadoman mieszka jak król. Nawet Zenek Martyniuk może mu pozazdrościć

Czadoman chętnie chwali się swoją rezydencją w mediach społecznościowych. Na jego profilu na Instagramie każdy może zobaczyć, jak mieszka popularny gwiazdor disco polo. Luksusowy pałac otoczony jest olbrzymim ogrodem, w którym rodzina chętnie wypoczywa w wiosenne i letnie dni i bawi się ze swoim ukochanym psem.

Na widok rezydencji gwiazdora nawet Zenon Martyniuk może złapać się za głowę. Czadoman jest właścicielem pałacu, w którym żyje jak prawdziwy król. Wnętrze jego willi jest naprawdę imponujące. Gwiazdor prezentuje je swoim obserwatorom na Instagramie w całej okazałości.

Dom, w którym pracuje i odpoczywa Czadoman, jest urządzony z wielkim rozmachem. Luksusowe pokoje i pięknie wyposażona kuchnia to tylko kilka elementów, które mogą wprawić w osłupienie. Jego łazienka przypomina małe studio SPA, a świetnie wyposażona jadalnia może budzić zazdrość u niejednej domowej gospodyni.

W luksusowej willi muzyka nie mogło zabraknąć profesjonalnego studia nagraniowego. To tutaj Czadoman stworzył znane przeboje i pracuje nad kolejnymi hitami, które ucieszą fanów disco polo. Dzieci gwiazdora również mają w tej willi swoje małe królestwa. Kochający ojciec urządził dla nich pokoje marzeń – łóżka mają oryginalne zagłówki, a na suficie powieszone są kolorowe lampki.

Luksusy i przepych – fani komentują rezydencję gwiazdora disco polo

Fani przyznają, że rezydencja Zenona Martyniuka to „kawalerka” w porównaniu z apartamentami Czadomana. Większość internautów zachwyca się rozmachem, z jakim gwiazdor urządził swoje lokum.

– Szczerze, to wydaje mi się, że chatkę ma lepiej urządzona niż większość celebrytek z pseudoartystycznymi aspiracjami i apartamentami o wystroju modno-przeciętno-nudnym – napisał jeden z internautów.

Nie brakuje jednak komentarzy, które wytykają Czadomanowi przesadny przepych i zamiłowanie do luksusów. Jednak gwiazdor disco polo nie zwraca na to krytykę większej uwagi i wciąż chwali się swoim życiowym dorobkiem.

Tak wygląda luksusowa rezydencja Czadomana, którą gwiazdor disco polo chwali się na swoim profilu na Instagramie:

1

2

3

źródło: pikio.pl