„Taniec z Gwiazdami”: Spora część widzów nie zgadza się z werdyktem. Czy więc decyzja była w pełni krzywdząca?

Za nami ćwierćfinał programu „Taniec z Gwiazdami”. W miniony piątek z programem musiał pożegnać się Jakub Kucner. Widzowie nie potrafią zrozumieć tego werdyktu. Uważają, że dużo gorzej na parkiecie radził sobie Gimper.

Taniec z Gwiazdami IX edycja POLSAT – odc. 9 – KAPIF.pl

Emocje na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” sięgają zenitu. A wszystko dlatego, że już wkrótce półfinał. O Kryształową Kulę zawalczą Joanna Mazur i Jan Kliment, Macademian Girl i Rafał Maserak oraz Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka. Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku werdyktem jury oraz telewidzów z programem pożegnali się Jakub Kucner oraz Lenka Klimentova. I to właśnie ten fakt sprawił, że w sieci zawrzało. Internauci są zdania, że z show powinien odpaść Gimper, który z tańcem radzi sobie dużo gorzej.

„Taniec z Gwiazdami”. Widzowie nie zgadzają się z werdyktem
Na oficjalnym Facebooku programu pojawiły się komentarze, z których jasno wynika, że widzowie uważają werdykt za niesprawiedliwy. Oto część z nich:

„Szok! Gimpera powinni wywalić. A nie tych dobrych wyrzucają.”
„Szkoda…. Jak pomyślę, że Qczaj odpadł, a Gimper ciągle w akcji, to mnie szlag trafia.”
„Jeszcze wyjdzie na to, że Gimper wygra, haha.”

Rzeczywiście, Gimper być może nigdy nie będzie zawodowym tancerzem, ale warto też zaznaczyć, że Jakub Kucner był aż sześć razy nominowany do opuszczenia programu. Czy więc decyzja była w pełni krzywdząca? Wydaje się, że nie. Pamiętajmy, że oprócz jury także widzowie mają prawo do głosowania. I to właśnie oni sprawili, że Gimper znajdzie się w odcinku półfinałowym. I choć mówi się, że „nie dorasta do pięt” Joannie Mazur czy Macademian Girl, być może znajdzie się również w finale. Jedno jest więc pewne – za tydzień czeka nas zacięta rywalizacja.

źródło: plotek.pl