Tak dziś może wyglądać Madeleine McCann. Dziewczyna skończy 12 maja szesnaście lat

Zaginięcie Madeleine McCann to do dziś nierozwiązana zagadka. I mimo że dziś mija dwanaście lat od feralnej nocy, gdy niespełna 4-letnia dziewczynka zniknęła, wciąż nie wiadomo, co się z nią stało. Która z hipotez dotycząca jej zaginięcia jest najbliższa prawdy? Jak może dziś wyglądać córeczka angielskich lekarzy?

Jest 3 maja, 2007 roku. Małżeństwo angielskich lekarzy spędza urlop w portugalskim kurorcie. Wieczorem państwo McCann jedzą kolację ze swoimi przyjaciółmi, co jakiś czas zaglądając do pokoju swojej córeczki. Około godziny 22 matka Madeleine odkrywa, że łóżeczko jest puste, a okno w pokoju otwarte. Kobieta wzywa policję, która rozpoczyna śledztwo. Mimo szybkiej reakcji funkcjonariuszy, do dziś nie udało się ustalić, co się stało z niespełna 4-letnim dzieckiem ani określić jakie były dokładnie okoliczności jej zaginięcia. Do dziś los Madeleine McCann pozostaje nieznany. Nie wiadomo, gdzie może przebywać.

Postanowiliśmy stworzyć portret na podstawie zdjęć niespełna 4-letniej Madeleine. Jeśli żyje, dziewczyna skończy 12 maja szesnaście lat.

1

Nadzieję na rozwiązanie Madeleine McCann ma cały czas dr Mark Perlin, który na co dzień pracuje jako ekspert Cybergentics. Naukowiec, który posługuje się nowatorską metodą przy badaniu DNA, twierdzi, że jest w stanie pomóc policji oraz określić, czy faktycznie w samochodzie rodziców 4-latki odnaleziono ślady dziewczynki. Co ciekawe, w sprawie zaginięcie Madeleine McCann był badany polski wątek. Służby sprawdzały, czy polska para może mieć jakikolwiek związek z tajemniczą sprawą.

źródło: se.pl