Daniel M., niepokorny syn króla disco polo, ma zamiłowanie do luksusu. Ostatnio chłopak pochwalił się butami od Versace. Ich cena? Za taką kwotę nauczyciele w Polsce muszą przeżyć miesiąc!

Od czasu zatrzymania przez policję pod koniec 2018 roku syn Zenka Martyniuka, zaczął udzielać się medialnie. Swoim prywatnym życiem dzieli się z fanami na Instagramie. To właśnie tam pochwalił wizytą u żony na oddziale położniczym i tam też umieścił zdjęcie swojej córeczki. Często umieszcza też filmy z podróży autem. Niestety nie zawsze jest ona bezpieczna…

Tym razem syn Zenka Martyniuka postanowił pochwalić się nowymi butami. Zdjęcie klasycznego wzoru sneakersów z dużym logiem Versace po bokach umieścił na swoim Insta Stories. Fani Daniela od razu poznają, że zdjęcie zostało wykonane w jego mieszkaniu, w którym wcześniej często nagrywał internetowe relacje. Syn Martyniuka na zdjęciu nowych butów dodał oznaczenie luksusowego warszawskiego domu handlowego Vitkac.

Postanowiliśmy sprawdzić na stronie Versace ceny sneakersów. Ceny klasycznych białych trampek od Versace zaczynają się od, uwaga, 2400 złotych. W Polsce za taką kwotę przez miesiąc musi przeżyć wiele polskich rodzin. Przykładem są chociażby nauczyciele, których wynagrodzenie minimalne po zmianach od 1 stycznia 2018 roku wynosi 2100 złotych burtto, a stawka godzinowa to 13,7 złotych brutto.

Tymczasem buty Versace syna Zenka Martyniuka wyglądają tak:

print screen Instagram / daniel.martyniuk

źródło: se.pl