Starszy pan wstydził się, że jest powolny – odpowiedź kasjerki dała do namysłu całej kolejce

Bohaterowie dnia codziennego są dookoła nas, ale nie zawsze otrzymują uwagę, na którą zasługują. Ale teraz tysiące osób dostaje szansę na docenienie wyjątkowej kasjerki w sklepie WalMart w Mississippi po tym, jak pokazała, jak ważne jest bycie uprzejmym dla innych.

Gdy Spring Herbison Bowlin poszła na zakupy do sklepu zobaczyła coś, co rozgrzało jej serce. Starszy pan płacił monetami i był zawstydzony, ponieważ policzenie ich długo mu zajęło. Zamiast jedna zirytować się, kasjerka dała wszystkim przykład dobrego zachowania.

Oto, co napisała o tym wydarzeniu na Facebooku:

„Zrobiło mi się cieplej na sercu, gdy odwiedziłam WalMart w okolicy lunchu. Kasjerka skanowała zakupy starszego pana i podała mu kwotę do zapłaty. On spojrzał na mnie przepraszająco i wyjął z kieszeni garść monet. Źle policzył i zaczął się denerwować. Powtarzał: ‚Przepraszam’. Jego ręce i głos drżały.

Ta cudowna kasjerka wzięła z jego rąk monety, położyła na taśmie i powiedziała, ‚Nic się nie stało! Razem to zrobimy.’ On dalej przepraszał nas obie, a my zapewniałyśmy go, że wszystko jest w porządku. Zapłacił i wyszedł.

Spojrzałam na tę cudowną kobietę i powiedziałam, ‚Dziękuję, że jesteś taka cierpliwa.’ Ona potrząsnęła głową i odpowiedziała, ‘Nie musisz mi dziękować. Co jest nie tak z naszym światem, że zapominamy, jak to jest kochać innych.’

Chcę być taka, jak ona.”

To ważne, aby zauważać nawet małe, dobre rzeczy, które zdarzają się w życiu, o czym świadczy post Spring! Gdyby więcej osób myślało tak, jak ta kasjerka, świat byłby trochę piękniejszy.

Praesent semper dictum elit sit amet accumsan. Pellentesque a malesuada tellus, sit amet elementum leo. Fusce porttitor in tortor a venenatis. Maecenas fringilla purus arcu, id suscipit mi aliquet ac. Quisque tempus fermentum mi. Curabitur pulvinar, velit at ultrices vestibulum, massa ipsum aliquam lorem, id condimentum est augue ut dui. Suspendisse egestas felis eu dapibus venenatis. Vivamus posuere, ipsum et finibus luctus, sapien velit feugiat neque, vitae convallis orci enim nec diam. Cras dignissim neque nisl, ut aliquam neque feugiat ac. Donec sit amet aliquet ante. Ut quis leo quis est ornare finibus. Phasellus vitae lacus id libero hendrerit ultrices. Aliquam ac leo non tortor consectetur ultrices. Proin a bibendum ante.

źródło: doceniac.com