Stało się. Doda zabrała głos w sprawie medialnej wojny Rusin i Rozenek

Doda skomentowała medialną wojnę Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek! Od kilku dni oczy wszystkich skierowane są na prowadzącą „Dzień Dobry TVN” i gwiazdę programu „Projekt Lady”, które już nie ukrywają, że są na siebie wściekłe. Cała awantura rozpoczęła się, kiedy Małgosia w jednym z wywiadów zarzuciła Kindze, że wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promocji własnej marki kosmetycznej. Rusin była oburzona tymi słowami i w bardzo ostrym oświadczeniu odpowiedziała na zarzuty swojej koleżanki ze stacji. W sieci pojawiało się coraz więcej mocnych wpisów i komentarzy Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin. Konflikt gwiazd skomentowali już m.in. Magda Gessler, Radosław Majdan, córka Kingi Rusin i ojciec Małgorzaty Rozenek.

Po kilku dniach medialnej wojny Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek sprawą zainteresowała się Doda! W swoim wpisie na InstaStories nawiązała do ostrego komentarza Radosława Majdana i wypowiedzi ojca Małgosi Rozenek. Piosenkarka daje jasno do zrozumienia, że staje po stronie Kingi Rusin!

Zauważyłam, że branża która wspiera Rusin nie obraża pesonalnie Rozenek. Natomiast ci, którzy wspierają Rozenek (głównie rodzina) robią to w kierunku Rusin notorycznie: /wyzywanie jej od obrzydliwych, toksycznych osób na instagramie czy na łamach gazety nie jest w porządku. wolę poczytać mocne argumenty niż wyzwiska kierowane w kierunku kobiety przez mężczyzn. Jak ona ma sama odpierać ten atak? – napisała Doda.

Wy również popieracie Kingę Rusin w medialnej wojnie z Małgorzatą Rozenek? A może uważacie, że to właśnie dziennikarka pozwoliła sobie na zbyt ostre oskarżenia pod adresem Rozenek? Głosujcie w naszej sondzie!

1

2

3

4

5