Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Karierę zawodową z powodzeniem łączy także z macierzyństwem. Socha jest matką trójki dzieci. Ostatnio jej córeczka Basia obchodziła 2. urodziny. Z tej okazji mama wyprawiła jej imprezę urodzinową, której motywem przewodnim była Myszka Mickey. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.

Małgorzata Socha największą popularność zawdzięcza roli Violetty Kubasińskiej w serialu „BrzydUla”. Od kilku lat występuje także w serialu „Na Wspólnej” i „Przyjaciółki”. Prywatnie jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym ma trójkę dzieci: 5-letnią Zofię, 2-letnią Basię i syna Stanisława, który przyszedł na świat we wrześniu ubiegłego roku. Aktorka bardzo chętnie dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Widać na nich także jak spędza czas ze swoimi dziećmi, chociaż do tej pory nie zdecydowała się pokazać ich twarzy.

Ostatnio jej młodsza córka obchodziła 2. urodziny. Z tej okazji Socha zorganizowała jej bajkowe przyjęcie. Pomimo tego, że Basia jest za mała, aby zapamiętać ten dzień na dłużej, przy dekorowaniu przyjęcia jej mama zadbała o najdrobniejsze detale. Wszystko zostało udokumentowane na zdjęciach, dzięki czemu dziewczynka będzie mogła za kilka lat obejrzeć fotorelacje ze swoich 2. urodzin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @malgosia_socha on

„Nawet nie wiem kiedy to zleciało… moja Buzia skończyła dwa lata! I teraz jej idolem jest 90-letnia Myszka Mickey. Mam nadzieję, że szacunek do starszych zostanie jej na zawsze – patrz: mama. Cudnie jest świętować ten dzień” – napisała aktorka pod zdjęciami na Instagramie. (pisownia oryginalna)

Na pierwszy rzut oka widać, że motywem przewodnim imprezy była Myszka Mickey, która jest ponoć ulubioną postacią małej solenizantki. Obowiązkowo pojawił się także tort, baloniki, ciasteczka i gadżety – wszystko oczywiście z wizerunkiem disneyowskiej myszki.

Małgorzata Socha z dumą pozowała na tle urodzinowych dekoracji. Na jednym ze zdjęć trzyma na rękach swoją córkę. W tym przypadku również zadbała o to, aby na zdjęciu nie było widać jej twarzy. Trudno więc ocenić, czy Basi podobały się urodzinowe dekoracje…

Młodsza córka Małgorzaty Sochy niedawno skończyła 2 lata

Mama wyprawiła jej bajkowe przyjęcie urodzinowe

Motywem przewodnim była Myszka Mickey

Socha zadbała o najdrobniejsze detale

Urodziny 2-latki były urządzone z podobnym rozmachem co niejedno wesele

źródło: fakt.pl