W świąteczny poniedziałek na antenie TVP1 Marta Manowska przedstawiła telewidzom uczestników nowej edycji „Rolnik szuka żony”. Pięciu z przedstawionych kandydatów dostanie szansę powalczenia o miłość swojego życia w emitowanym na antenie programie. Historia jednego z rolników jest szczególnie przejmująca.

Poznaliśmy uczestników 6. edycji „Rolnik szuka żony”

Za nami tzw. zerowy odcinek 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. W wielkanocny poniedziałek gospodyni show – Marta Manowska – zaprezentowała widzom sylwetki nowych bohaterów. Spośród setek zgłoszeń możliwość zaprezentowania się na antenie TVP1 otrzymało 9 rolników.

Kto znajdzie się w programie?

Pięcioro z nich w dalszym etapie programu powalczy o znalezienie swojej drugiej połówki. O tym, kto dostanie taką szansę, zadecyduje liczba listów, które napiszą do nich potencjalne kandydatki.

Emisja regularnych odcinków „Rolnik szuka żony” zaplanowana jest w Telewizji Polskiej na jesień. Tymczasem rolnicy czekają na listy od potencjalnych kandydatek do zdobycia ich serc. Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny już wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie programu. Mogą to robić od wtorku 23 kwietnia.

Kim są bohaterowie 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”?

W świąteczny poniedziałek poznaliśmy: Roberta, Jakuba, Pawła, Sławomira, Waldemara, Adriana, Sebastiana, Seweryna i Marka. Najmłodszy z nich ma 23 lata i jest jednocześnie najmłodszym uczestnikiem w historii wszystkich edycji programu. Obecnie kończy studia w Warszawie, ale później zamierza wrócić na rodzinną wieś. – Życie w mieście nie jest dla mnie – powiedział młody rolnik w rozmowie z Martą Manowską.

Najstarszy uczestnik to 57-letni rozwodnik Marek. Jego małżeństwo rozpadło się po 25 latach, ale czwórka dzieci została razem z nim. Marek podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Szuka partnerki, która zaakceptowała by go takim, jakim jest.

Trudne życie Seweryna

Najbardziej przejmującą historię opowiedział o sobie 28-letni Seweryn z Wielkopolski. Mężczyzna prowadzi gospodarstwo i agroturystykę. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a matka rok temu zmarła na zawał serca. Mężczyzna pracuje sam na 70-hektarowym gospodarstwie.

Oprócz tego aktywnie uczestniczy w życiu wsi i chętnie pomaga jej mieszkańcom. Seweryn sprawia wrażenie osoby spokojnej, wrażliwej i zmęczonej samotnością. Szuka ciepłej i kochającej kobiety, która chętnie zaangażuje się w pracę na gospodarstwie, z którą stworzy szczęśliwy związek i będzie mógł wybrać się na randkę nad jeziorem lub spontaniczną podróż we dwoje.

Macie już swoich ulubieńców, za których szczególnie trzymacie kciuki?

Poznaliśmy uczestników 6. edycji „Rolnik szuka żony”

Robert to 23-letni kawaler z Kaszub

Adrian ma 28 lat i pochodzi z Małopolski

Sebastian to 37-letni Wielkopolanin

57-letni Marek jest rozwodnikiem

46-letni Waldemar pochodzi z Mazowsza

Pochodzący z Kujaw Sławomir ma 34 lata

Paweł ma 30 lat i pochodzi z Mazowsza

Jakub to 42-letni Wielkopolanin

Seweryn ma 28 lat i pochodzi w Wielkopolski

źródło: fakt.pl