Robert Lewandowski podziękował Nawałce. „Współpraca z Panem i całym sztabem to był zaszczyt”

Robert Lewandowski za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował Adamowi Nawałce. – Trenerze, współpraca z Panem i całym sztabem to był zaszczyt – napisał na Instagramie kapitan reprezentacji Polski.

We wtorek podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek ogłosił, że umowa z Adamem Nawałką, która obowiązuje do końca lipca, nie zostanie przedłużona. To decyzja podjęta po słabym występie Biało-Czerwonych na mistrzostwach świata w Rosji, na których Polakom nie udało się wyjść z grupy.

Pod wodzą Adama Nawałki reprezentanci Polski przeżyli wiele pięknych chwil. Selekcjonerowi podziękowali już m.in. Sławomir Peszko, Grzegorz Krychowiak i Michał Pazdan. Kapitan Biało-Czerwonych Robert Lewandowski również zamieścił w mediach społecznościowy wpis, w którym dziękuje trenerowi nie tylko w imieniu swoim, ale i kolegów z drużyny.

– Trenerze, współpraca z Panem i całym sztabem to był zaszczyt. Zaangażowanie i pasja, z jaką Pan pracował, budziły nasz podziw. Za wszystkie lata wspólnej pracy, za piękne chwile, za wspaniałe zwycięstwa. Za ten wyjątkowy czas dla polskiej piłki nożnej. Wraz z całą drużyną – DZIĘKUJĘ! – napisał na Instagramie „Lewy”, a do wpisu dołączył wspólne z trenerem zdjęcie.