Majówka to wspaniały czas dla rodziny Lewandowskich. Nie dość, że mogą spędzić więcej czasu razem, to w sobotę świętować będą wyjątkową chwilę – drugie urodziny małej Klary. Robert i Anna Lewandowscy jeszcze przed urodzinami wycałowali córeczkę, a zdjęciem podzielili się z internautami.

Początek majówki Lewandowcy spędzili o dziwo osobno. Ania z Klarą wybrała się do Andaluzji w Hiszpanii, a Robert dzielił czas pomiędzy Polskę i Niemcy. Ona napawała się słońcem i cieszyła czasem z córką, a on spotkał się z grupą kolegów, z którymi śmigał na elektrycznej hulajnodze.

Rodzina szybko jednak stęskniła się za sobą i od kilku dni Lewandowscy są już razem. Robert wybrał się z Klarą na przejażdżkę rowerową – doczepił do swojego roweru specjalną przyczepkę, na której pokładzie podróżowała 2-latka. „Lewy” pochwalił się też uroczym zdjęciem, na którym wspólnie z Anią całują małą Klarę w główkę. Widać, że rodzina jest przeszczęśliwa i z niecierpliwością wyczekuje urodzin dziewczynki. Klara z pewnością zostanie obsypana prezentami i całusami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

👨‍👩‍👧

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

 

źródło: se.pl