Robert Janowski złożył specjalne życzenia dla wszystkich swoich fanek oraz ukochanej żony. Wzruszające zdjęcia

Robert Janowski właśnie na swoich mediach społecznościowych zamieścił wiadomość, która rozrywa serce. Wzruszone internautki wciąż nie mogą pohamować swojego zachwytu.

Robert Janowski po zakończeniu swojej współpracy ze stacją TVP, a co za tym idzie odejściem z programu „Jaka to melodia” pozostawił pewną pustkę, której nie sposób jest zapełnić. Jednak nie oznacza to, że muzyk całkowicie zakończył swoją karierę. Jak na razie skupia się na występach na żywo, ale pracuje również nad zupełnie nowym projektem, którego jego fani nie mogą się wprost doczekać. Nie ulega więc wątpliwości, że Janowski ma teraz naprawdę sporo na głowie, ale i tak artysta znalazł trochę czasu dla wszystkich swoich fanek.

Robert Janowski wzruszył swoje fanki
Dziś w całej Polsce obchodzimy Dzień Kobiet. Z tej okazji wszyscy panowie gnają do kwiaciarni oraz sklepów w celu kupienia jakiegoś upominku zapominając, że to nie sam prezent się liczy, a pamięć i gest. Czasami nawet najprostsze złożenie życzeń wywoła uśmiech na twarzach naszych ukochanych pań.

Oczywiście o dzisiejszym święcie nie mógł zapomnieć również Robert Janowski. Muzyk zamieścił na swoim profilu facebookowym specjalny post, w którym złożył specjalne życzenia dla wszystkich swoich fanek oraz ukochanej żony.

– Szanowne Panie, abyśmy mogli spełniać Wasze życzenia. Dzisiaj i na co dzień. Miłego dnia. PS. Kawa się trochę rozlała, ale czyż nie liczą się chęci? Monika Janowska – LOVE – pisze Robert Janowski.

Do postu zostały dołączone dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy Janowskiego, który trzyma filiżankę kawy zapewne zaparzoną specjalnie dla swojej ukochanej żony. Niestety pobudzający napój trochę się wylał, ale to tylko mały szczegół. Na kolejnej fotografii muzyk ułożył z dłoni serce, które skierował prosto w obiektyw aparatu.

Odzew ze strony jego fanek był natychmiastowy. Wpis zbiera masę polubień i mnożą się pod nim komentarze zawierające podziękowania za pamięć i życzenia. Internautki wciąż są zachwycone gestem Janowskiego. Bez wątpienia Monika Janowska również byłą zachwycona tym, co przygotował dla niej mąż. Bądź co bądź dzisiaj jest jej dzień.

 

źródło: pikio.pl