Pogoda na Boże Narodzenie 2018. Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Czy podczas Wigilii będziemy mogli cieszyć się ze śniegu? Jak będzie wyglądał pierwszy oraz drugi dzień świąt? Sprawdźcie prognozę długoterminową na Boże Narodzenie 2018.

1

Pogoda na Boże Narodzenie 2018. Święta, na które czeka tak wiele osób, już za trzy tygodnie. Wielu z nas zapewne już teraz szuka prezentów oraz zastanawia się, jaka będzie wówczas pogoda. SE.pl postanowił sprawdzić prognozę długoterminową na Boże Narodzenie 2018. Jaka będzie aura podczas Wigilii, 25 oraz 26 grudnia? Najwyższy czas się dowiedzieć.

24 grudnia to będzie dość chłodny, ale dosyć pogodny dzień. Z przewidywań synoptyków wynika, że średnia temperatura w Polsce wyniesie wówczas minus cztery stopnie Celsjusza. Nie możemy się jednak spodziewać opadów śniegu. Deszcz może lokalnie popadać, ale tylko na południu kraju.

Zimniej będzie natomiast 25 grudnia, kiedy temperatura spadnie o kilka stopni. Miejscami słupki na termometrach mogą pokazać nawet minus osiem stopni Celsjusza. Taka sama pogoda ma się utrzymywać w naszym kraju 26 grudnia. Niestety, tegoroczne Boże Narodzenie nie będzie raczej białe. Śnieg może się natomiast pojawić pod koniec grudnia.

źródło: se.pl