Pies tej kobiety zaczął straszliwie szczekać w lesie. Zobaczyła dwie małe stopy wystające ponad ziemię

Zaledwie kilka godzin po tym, jak się urodził, mały Matthew został porzucony. Jednak nie został oddany do adopcji czy zostawiony w szpitalu. Został pogrzebany żywcem.

20 lat temu ktoś wykopał grób przy leśnej ścieżce w Altedena, w Kalifornii. Po co? Aby pogrzebać niewinne dziecko. Niezidentyfikowana osoba porzuciła niemowlę w małym dole przysypanym ziemią i kamieniami.

1

W 1998 roku Azita Milanian była pobiegać wraz ze swoimi psami właśnie na tej ścieżce niedługo po tym, jak Matthew został skazany na niechybną śmierć.

Nagle jeden z psów kobiety złapał jakiś trop i zaczął intensywnie obwąchiwać okolicę. Gdy Azita podeszła do miejsca, gdzie prowadził ją czworonóg, myślała, że znalazł on małe zwierzę. Gdy przyjrzała się bliżej, stanęła jak wryta.

2

Azita nie wierzyła swoim oczom, gdy zobaczyła dwie małe stopy wystające ponad ziemię. Natychmiast zaczęła kopać, aby uwolnić dziecko. Nie wiedziała czy niemowlę w ogóle żyje.

– „Po prostu krzyczałam. Wewnątrz niebieskiego ręcznika było dziecko” – opowiada kobieta.

3

Ponieważ nie miała zasięgu, nie mogła zadzwonić po pomoc. Spanikowana kobieta pobiegła do najbliższej drogi i zaczęła machać na przejeżdżające samochody. Kierowca, który się zatrzymał szybko zawiózł ją i dziecko na najbliższy posterunek policji. Tam Azita pozostała z Matthew, delikatnie go umyła i uspokoiła.

4

– „Złapał mnie za nadgarstek i przestał płakać. To było bardzo wzruszające” – mówi Azita.

Kobieta nie potrafiła zrozumieć, jak ktokolwiek mógł posunąć się do czegoś takiego. Maluch nadal miał pępowinę zwisającą z brzucha. Na szczęście pomoc zjawiła się szybko i dziecko otrzymało odpowiednią pomoc. Przeżyło!

Ten mały wojownik niedługo potem został adoptowany przez kochającą rodzinę, a jego biologiczna matka nie została nigdy odnaleziona.

5

Matthew dowiedział się o swoich ciężkich początkach życia dopiero, gdy był dorosły. Pewnego dnia, gdy jeździł autem wraz z babcią, ta zapytała go czy ktoś powiedział mu już prawdę.

– „Opowiedziała mi całą historię, a ja nie mogłem uwierzyć. Później wróciłem do domu i zacząłem badać temat. Powiedziałem o tym wszystkim i czułem się naprawdę fajnie, że udało mi się przeżyć niemożliwe” – mówi Matthew.

Mężczyzna postanowił też poszukać swojego anioła stróża i osobiście podziękować. Kobieta mogła przecież zignorować swojego psa i pobiec dalej. Nie zrobiła jednak tego i w efekcie uratowała mu życie.

Mimo tego, że Azita sama próbowała dowiedzieć się, co stało się dalej z Matthew, było to trudne. Gdy został adoptowany straciła wszelkie możliwości kontaktu.

Była przygnębiona, ale cieszyła się, że chłopiec, którego uratowała trafił do kochającej rodziny.

W końcu Matthew otrzymał pomoc od Ryana Seacresta i poznał Azitę. Gwiazdor zaprosił ich do studia i nagrał ich spotkanie.

6

Azita stwierdziła, że czekała 20 lat, aby go w końcu poznać.

– „Jesteś dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam. Zgadłam wszystko, nawet twój rozmiar. Dziękuję, że pojawiłeś się w moim życiu i odmieniłeś je. Wiedziałam, że znowu się spotkamy. Gdy go odnalazłam umocnił mnie w wierze. To bóg sprawił, że się spotkaliśmy” – mówiła kobieta.

7

Ta dwójka chce nadal pozostać w kontakcie. Możecie obejrzeć ich wzruszające spotkanie po latach na nagraniu poniżej:

źródło: patrz.online