Pawłowicz skomentowała pięty mężczyzny w samych majtkach: Uhodował sobie rzepę [wideo]

Posłanka Krystyna Pawłowicz jeszcze nie tak dawno zapowiadała, że wycofa się z aktywności w mediach społecznościowych. Później zdanie zmieniła i wciąż jest bardzo aktywną internautką. Ostatnio zadziwiła niejednego, gdy skomentowała wrzucony na Twitter filmik ze starszym morsującym mężczyzną. Trzeba przyznać, że posłanka swoimi wpisami o higienie potrafi zrobić wrażenie na internautach.

Krystyna Pawłowicz

Posłankę Pawłowicz śmiało można nazwać zapaloną internautką, która w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Często wchodzi w dyskusję z internautami i to nie tylko na polityczne tematy. Dowód? Jeden z ostatnich wpisów. Pewien użytkownik Twittera wrzucił do sieci filmik, na którym widać starszego mężczyznę, który w samych majtkach szykuje się, by wskoczyć do wyciętej w lodzie przerębli. Wszystko po to, aby zanurkować w lodowatej wodzie, jak to czynią miłośnicy morsowania.

Filmik został nagrany najprawdopodobniej gdzieś w Rosji. – Zrobiłbym to…. tylko skąd wziąć takie mrozy? – zapytał jeden z internautów, komentując nagranie. I tu z odpowiedzią pospieszyła posłanka Pawłowicz. – Ale nogi, tj stopy i pięty to ten pan ma takie średnio czyste. No, dobrze – brudne.A na śniegu ich nie mógł przecież pobrudzić …Uhodował sobie rzepę już jesienią … – skomentowała filmik.

Ktoś inny zauważył, że niekiedy ciężko zadbać wystarczająco o higienę: – Te ludy tak maja. Po pierwsze żyć i przeżyć. W temperaturze ok -40’ rzadko kto szuka prysznica lub kąpieli w wannie dwa razy dziennie. Tu znów Pawłowicz zabrała głos: – Mówię o stopach,a nie o kąpieli 2 razy dziennie.Nogi można sobie w gorącej wodzie pogrzać i jednocześnie umyć. Ale nie będę się w jego,tego pana zwyczaje wtrącać. Tyle,że to na tym białym śniegu rzuca się w oczy.

źródło: se.pl