Paweł Domagała przekazał radosną nowinę. Muzyk i jego fani nie kryją szczęścia

Paweł Domagała postanowił opublikować bardzo ważną informację, która z pewnością ucieszy fanów artysty. Radosna nowina może być istotna dla wszystkich tych, którzy planowali w najbliższej przyszłości udać się na koncert znanego wokalisty.

Paweł Domagała

Paweł Domagała ma doskonały kontakt ze swoimi fanami w całej Polsce. Gwiazdor telewizji komunikuje się ze swoimi sympatykami za pośrednictwem mediów społecznościowych, dzięki czemu wciąż pozostaje z nimi w bliskim kontakcie. Nic więc dziwnego w tym, że internauci mogą liczyć na wyjątkowe traktowanie ze strony artysty.

Śledzenie piosenkarza na Facebooku z pewnością ma swoje plusy. Jednym z nich jest dowiadywanie się o różnych wydarzeniach przed pozostałymi ludźmi, którzy nie śledzą losów artysty w internecie. Dla swoich najwierniejszych fanów Paweł Domagała przygotował bardzo ważną wiadomość. Z pewnością ucieszy ona wielu zwolenników talentu mężczyzny.

Paweł Domagała z wiadomością dla fanów

Ostatnie miesiące są jednym wielkim pasmem sukcesów dla Pawła Domagały. Mężczyzna pojawiał się w mediach, by promować swoją nową płytę, był również zajęty koncertowaniem w całej Polsce. Wielki rozgłos przyniosła mu piosenka „Weź nie pytaj”, która na krótko po premierze stała się gorącym hitem, a sam wokalista mógł cieszyć się, że sukces utworu zbiegł się w czasie z premierą płyty.

Paweł Domagała długo czekał na swój moment chwały, jednak po latach w końcu udało mu się trafić na pierwsze strony gazet dzięki pozytywnemu przyjęciu jego drugiej płyty. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że nie jest to koniec dobrej passy muzyka. Zanosi się na to, że czekają go kolejne sukcesy.

Muzyk postanowił ogłosić, że w 2019 roku wraz z zespołem najprawdopodobniej wróci do koncertowania i wystąpi w największych miastach w Polsce. Dobrą wiadomość artysta przekazał fanom za pośrednictwem Facebooka, co spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród jego sympatyków.

Paweł Domagała informuje sympatyków o trasie

Okazuje się, że szczegóły dotyczące kolejnych koncertów polskiego wokalisty wciąż nie są znane, jednak powinniśmy dowiedzieć się więcej już w najbliższej przyszłości. Wszystko za sprawą dobrego pomysłu, na jaki wpadł piosenkarz, a który z pewnością ułatwi komunikację z fanami.

Gwiazdor telewizji zaprosił fanów, by korzystali z możliwości zapisania się do newslettera. Jest to system, który automatycznie wysyła najważniejsze wiadomości dotyczące życia gwiazdora na adres e-mail każdej osoby, która wyrazi na to zgodę. Wystarczy odwiedzić stronę internetową wokalisty, by skorzystać z możliwości.

Z pewnością ucieszy ona fanów twórczości Pawła Domagały z całej Polski, którzy nie mogli się już doczekać kolejnych występów artysty.

źródło: pikio.pl