Pani ze stołówki zostaje wezwana na „pilne zastępstwo” tylko po to, aby dowiedzieć się, że pewien nieznajomy ją obserwował

Cheryl Stewart pracuje na stołówce w szkole Teton High School w Idaho.

Kocha swoją pracę, ale od kilku lat Cheryl mierzy się z pewnym problemem. Wraz z mężem mierzą się ostatnio z ogromną ilością pecha.

Mąż Cheryl walczy z rakiem prostaty oraz toczeniem. Z kolei Cheryl sama jest po wygranej walce z rakiem i teraz wspiera swojego męża w jego powrocie do zdrowia.

Ponieważ jej mąż nie może pracować, koszty życia pary leżą wyłącznie na barkach Cheryl. Kobieta podejmuje się wielu różnych prac dorywczych, w tym także sprzątania, po normalnych godzinach pracy na stołówce. Dodatkowo Cheryl zajmuje się wypiekiem specjalnych przekąsek na wszystkie uroczystości pogrzebowe odbywające się w Teton Valley.

Innymi słowy pracuje od świtu do zmierzchu i w każdej wolnej minucie. Oczywiście, jeśli tylko nie musi w czymś pomóc swojemu mężowi.

Zostaje wezwana na „pilne zastępstwo”

Jakby Cheryl nie brakowało zmartwień, w jej samochodzie odmówił posłuszeństwa silnik. Kobieta nie miała środków na naprawę. W końcu silnik, to nie miska olejowa. Ponieważ Cheryl nie było stać na naprawę, pożyczyła samochód od rodziców, aby dojeżdżać do wszystkich swoich prac.

Wkrótce Cheryl ma mieć operację stopy. Zamierza ją przejść w okresie przerwy zimowej w szkole, aby nie stracić żadnej zmiany w pracy.

Na nagraniu poniżej Cheryl sądzi, że szef wezwał ją do pracy na pilne zastępstwo.

Gdy dostaje się na miejsce, podchodzi do niej mężczyzna z mikrofonem. Po tym Cheryl cała się trzęsła idąc szkolnym korytarzem…

Co za cudowny podarunek! Takie nagrania są wzruszające.

źródło: pl.newsner.com