Pamiętacie psa, który gonił za samochodem swojej rodziny. Zainteresował się nim sam Snoop Dogg

Kilka tygodni temu piesek o imieniu Snoop został porzucony przez swoją rodzinę. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak niezidentyfikowany mężczyzna wyniósł z pojazdu najpierw legowisko, a później czarno-białego psa rasy staffordshire bull terrier. Czworonóg wraz ze swoim łóżkiem zostali porzuceni na poboczu. Następnie samochód odjechał, a biedny Snoop desperacko gonił za swoją rodziną. Wszystko miało miejsce 17 grudnia w mieście Stoke-on-Trent (Anglia) około godziny 17.00. Historia psa wzruszyła ludzi z całego świata.

Rodzina porzuciła psa, po czym odjechała

Źródło: RSPCA / rspca.org.uk

Historia czworonoga wzruszyła ludzi z całego świata

Biednym psiakiem zajęła się organizacja RSPCA. Po udostępnieniu w sieci filmiku z udziałem czworonoga, zgłosiło się sporo osób zainteresowanych adopcją zwierzęcia. Wśród nich znalazł się popularny raper Snoop Dogg.

Porzuconym psem zainteresował się Snoop Dogg

Snoop Dogg to amerykański raper znany na całym świecie. On także obejrzał filmik, jak biedny piesek goni za autem rodziny, która go porzuciła. Gwiazda była niezwykle poruszona tym, co zobaczyła. Snoop Dogg przyznał, że chciałby od razu zabrać tego czworonoga do swojego domu. Co ciekawe, raper oraz pies noszą to samo imię – Snoop.

Źródło: RSPCA / rspca.org.uk / people.com

„Jego historia po prostu złamała mi serce. Jeśli Snoop potrzebuje domu, to u mnie jest dla niego miejsce. W moim domu zawsze mile widziany jest kolejny psiak w potrzebie.” – przyznał Snoop Dogg.

Ponieważ historia psa stała się popularna, RSPCA dostało mnóstwo zgłoszeń o adopcję

„O Snoopie usłyszał cały świat. Każdego dnia otrzymujemy mnóstwo pytań oraz zgłoszeń o jego adopcję. Cały czas ciężko pracujemy, aby wybrać najlepszą rodzinę. Musimy też przygotować psiaka na ten wielki dzień.” – opowiadają wolontariusze z RSPCA.

Źródło: RSPCA / rspca.org.uk

„Otrzymaliśmy też setki wiadomości ze słowami wsparcia dla Snoopa. Wśród wszystkich ludzi, którzy chcieli dać mu dom, znalazły się także znane twarze takie jak raper Snoop Dogg. Jesteśmy niezwykle wdzięczni wszystkim za pomoc. Dzięki wam przyszłość tego psiaka kreuje się wspaniale.” – powiedziała Rachel Butler z RSPCA.

RSPCA wciąż stara się odnaleźć poprzednich opiekunów czworonoga

„Dochodzenie cały czas trwa, a my chcemy aby tych ludzi dosięgnęła ręka sprawiedliwości. Zanim oddamy Snoopa do adopcji, musimy przeprowadzić pełną ocenę jego stanu zdrowia fizycznego oraz psychicznego. To pomoże nam zdecydować, jaki typ domu oraz rodziny będzie dla Snoopa najlepszy.”

Źródło: RSPCA / rspca.org.uk

Snoop będzie wspaniałym towarzyszem dla swojej nowej rodziny

„To kochany psiak, który kocha każdego, kogo spotka. Lubi przebywać wśród ludzi i dobrze dogaduje się z innymi psami. Cieszy się z całej uwagi, jaką teraz otrzymuje.”

Źródło: RSPCA / rspca.org.uk

Snoop – życzę Ci powodzenia!

Kto wie, może to właśnie Snoop Dogg zostanie nowym opiekunem czworonoga? Najważniejsze jednak, aby psiak był szczęśliwy!

źródło: kochamyzwierzaki.pl