Ola Kwaśniewska na przestrzeni lat przeszła niezwykłą metamorfozę. Jak wyglądała kiedyś? Wspominamy i porównujemy jej zdjęcia.

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska jest znana głównie za sprawą swoich rodziców, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Z show-biznesu wycofała się z kilku powodów. Przede wszystkim nie mogła znieść faktu, że jej życie prywatne jest na świeczniku. Inną kwestią, która miała wpływ na jej decyzję o odejściu ze świata mediów, był atak paparazzi podczas jej ceremonii ślubnej z Jakubem Badachem w 2012 roku.

Z TVN została zwolniona, w momencie gdy poświadczyła, że jej ojciec skompromitował się z powodu egzotycznej choroby. Po czasie okazało się, że był nietrzeźwy i sam się do tego przyznał. Ten fakt nie spodobał się stacji i w 2007 roku podziękowano jej za współpracę. Aleksandra była reporterką DDTVN i gospodynią programu „Kulisy Tańca z Gwiazdami”.

Po tej sytuacji jeszcze przez pewien czas Ola Kwaśniewska była aktywna w branży. W 2008 roku prowadziła „Ranking gwiazd” na Polsacie. Posiadała też autorski program „Niedziela słodko-Kwaśniewska” w stacji radiowej Planeta FM. Po roku 2012 stopniowo zaczęła się wycofywać z show-biznesu.usuwać w cień.

Wielu ludzi zastanawiało się, z czego żyje córka pary prezydenckiej, skoro nie widuje się jej już w telewizji. Spekulowano, że finansuje ją ojciec. Ten jednak zaprzeczył.

Nie będę tego komentował. To kłamstwo – powiedział Aleksander Kwaśniewski na łamach „Twojego Stylu”.

Okazuje się, że Ola Kwaśniewska uwielbia pisać i ma lekkie pióro. Nie tylko pisze teksty piosenek dla swojego męża, który jest wybitnym muzykiem i wokalistą znanym w całej Polsce. Kobieta również przeprowadza wywiady, na własną rękę zajmuje się pracą redaktorską i dziennikarską.

Mimo wszystko, córka Kwaśniewskich jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie w serwisie Instagram. Z chęcią dzieli się swoją prywatnością, ale i zdjęciami z przeszłości. Możemy dzięki temu zobaczyć jej przemianę przez ostatnie lata i od czasów dzieciństwa. Razem z redakcją Pikio postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jej transformacji.

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

6-letnia Ola

Ola w wieku 6 lat była niezwykle urocza. Z chęcią dzieli się z internautami swoimi zdjęciami z dzieciństwa.

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Maleńka Ola

Ola Kwaśniewska pokazała również, jak wyglądała jako maleńkie dziecko. Była naprawdę słodka.

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Uśmiech

Bez wątpienia uśmiech Oli od lat pozostał taki sam. Szczery, szeroki i piękny.

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Zdjęcie z królową Elżbietą

Miała fantastyczne życie i dzieciństwo. Która nastolatka mogłaby się pochwalić zdjęciem z Elżbietą II?

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Beztroskie życie

Pierwsze lata życia Oli były bardzo ważne dla jej matki. Jolanta Kwaśniewska poświęciła swoją karierę zawodową i życie specjalnie dla córki.

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Z tatą

Na zdjęciu z tatą. Wyglądają jak dwie krople wody.

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Taniec z gwiazdami

Przygoda z tańcem towarzyszy Oli praktycznie od zawsze. Jej udział w trzeciej edycji „Tańca z gwiazdami” w 2006 roku nie był jej pierwszym kontaktem z tą dziedziną sportu. Po maturze ukończyła kursy taneczne na instruktorkę m.in. salsy. W programie zajęła 2. miejsce.

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

Niezwykła uroda

Ola w 2013 roku wyglądała dokładnie tak samo jak teraz. W czym tkwi sekret jej urody?

Instagram.com/@aleksandraleksandrowna

#10yearschallenge

Jakiś czas temu opublikowała na swoim Instagramie kolaż w formie żartu w odpowiedzi na popularne wyzwanie „#10yearschallenge”.

źródło: pikio.pl