Ojciec dzieci Ani Przybylskiej przekazał na WOŚP poruszającą pamiątkę. Fani aktorki we łzach

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Odejście pięknej aktorki wstrząsnęło całą Polską, a jej rodzina długo nie mogła sobie poradzić ze stratą. Gdy żyła – starała się pomagać najbardziej potrzebującym. Teraz, gdy jej nie ma – Jarosław Bieniuk postanowił zrobić coś wyjątkowego. Chce pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a dla fanów artystki jego gest był nadzwyczajny.

Anna Przybylska zawsze starała się pomagać innym. Chociaż pojawiała się regularnie w mediach i na planach zdjęciowych, to rodzina była dla niej najważniejsza. Z produkcji biegła do domu, aby spędzić czas z dziećmi. I właśnie przedmiot, który podkreśla jej największą miłość, postanowił teraz przekazać partner aktorki.

Co przekazał Jarosław Bieniuk na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Anna Przybylska wciąż w sercach fanów

Cztery lata po śmierci Ani, jej partner postanowił przekazać na aukcję WOŚP ramkę ze zdjęciem, które uwieczniono podczas sesji dla „Vivy”. To właśnie na nim pojawia się aktorka z dziećmi. Oprawione w ramkę będzie dostępne do odbioru z rąk… rodziny Bieniuk. Ci, którzy chcieliby się spotkać z rodziną artystki i usłyszeć podziękowania za udział w aukcji, powinni wylicytować ramkę ze zdjęciem. Dostępna jest na oficjalnej stronie WOŚP.

– Zdecydowaliśmy się przekazać na aukcję WOŚP wyjątkową pamiątkę. Jest to zdjęcie Ani z dziećmi z pięknej sesji do magazynu „Viva” – napisał Jarosław Bieniuk na swoim profilu na Instagramie.

Fanom pomysł się spodobał i w ciągu kilku godzin cena za zdjęcie wzrosła kilkukrotnie. Zwycięzcę poznamy już niedługo, a wyjątkowe spotkanie z rodziną Bieniuk może stać się wielkim przeżyciem z fanem talentu Ani Przybylskiej.

Aukcje WOŚP – gwiazdy pomagają

Na dzień przed wielkim finałem, propozycje się kumulują. Małgorzata Kożuchowska przekazała piękną zieloną suknię, Kasia Tusk – swoją suknię ślubną. Uroczystą kolację w domu przygotuje dla zwycięzcy Mateusz Gessler. Spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim również jest możliwe do zrealizowania, jednak to marzenie może kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla fanów polityki: dzień spędzony z Donaldem Tuskiem lub spacer z Leszkiem Balcerowiczem. To wszystko znajduje się na aukcjach WOŚP.

W akcję zaangażowała się również para prezydencka: Andrzej Duda przekazał góralską kurtkę, a Agata – sukienkę, która stała się hitem Internetu. To właśnie w niej Pierwsza Dama przechadzała się boso po Pałacu Prezydenckim.

Z pewnością gest Jarosława Bieniuka zostanie doceniony przez fanów Ani Przybylskiej. Ci, którzy chcieliby się spotkać z rodziną aktorki, obserwują wyniki licytacji.

Instagram/Jarosław Bieniuk

źródło: pikio.pl