Weronika Rosati (35 l.) ma nowego ukochanego? Wszak u jej boku zaczął pojawiać się przystojny brodacz. Chodzi z nią i jej córeczką Elizabeth (15 mies.) na spacery, zakupy, do restauracji. Nic więc dziwnego, że od razu przypisano tej dwójce uczucie. Jednak do miłości długa droga. Aktorka nie może się otrząsnąć po ostatnim związku i boi się znowu zostać zraniona.

Bił, nie patrząc na ciążę, wyzywał, poniżał, dręczył psychicznie – w takich słowach można streścić ostatnie wypowiedzi Weroniki na temat jej byłego partnera Roberta (52 l.).

– O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu. Myślałam: wszyscy powiedzą, że Weronice znów się nie udało, kolejny facet, kolejna porażka! Nie chciałam porażek. Poza tym byłam zakochana, wierzyłam w przemianę. Każda kobieta wierzy, prawda? – tłumaczyła w „Wysokich Obcasach”.

Jej związek z Robertem rozpadł się po dwóch latach, jesienią 2018 r. Od tamtego momentu Weronika jest samotna. Ostatnio jednak u jej boku zaczął pojawiać się tajemniczy mężczyzna. Poznali się kilka miesięcy temu w jednej z warszawskich restauracji. Okazało się, że mają wspólnych znajomych.

– To na razie tylko dobry znajomy. Może z czasem coś z tego będzie, ale na razie Weronika nie ma ochoty na związek, po tym co przeszła – mówi nam znajomy gwiazdy „M jak miłość”.

Póki co Rosati może więc liczyć nie tylko na rodzinę, ale i na przyjaciela.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

źródło: se.pl