Nie uwierzycie po co nałożyła aktywny węgiel na szczoteczkę do zębów. A potem sami pobiegniecie do apteki :)

Kto nie marzy o pięknych, białych zębach? Niestety, czynniki takie jak kawa, palenie papierosów czy picie herbaty sprawiają, że nasze zęby zyskują brzydki, żółtawy odcień. Niektórzy mają żółte zęby z natury i akurat na to nic nie poradzimy. Za to sposób wybielania zębów, który Wam zaprezentujemy, świetnie zadziała na przebarwienia nabyte z powodu wyżej wymienionych powodów. Zajmie Wam to 3 minuty tygodniowo, a efekt będzie olśniewający!

Co będzie nam potrzebne? – szczoteczka do zębów, – odrobina wody, – węgiel aktywny. Ten ostatni kupicie za kilka złotych w aptece, przy czym lepiej poprosić o ten w kapsułkach, a nie w tabletce. Nie trzeba będzie męczyć się z rozdrabnianiem go.

1

Wystarczy wysypać zawartość kapsułki, zmieszać węgiel z odrobiną wody, by powstała niezbyt rzadka papka. Następnie nakładamy ją na szczoteczkę.

2

Szczotkujemy zęby przez kilka minut, a następnie płuczemy usta i ponownie myjemy zęby, tym razem normalną pastą.

3

Gotowe! To zdecydowanie tańsza wersja wybielania zębów niż u specjalistów, a poza tym węgiel nie jest szkodliwy dla szkliwa. To co, kto wypróbuje ten pomysł? A może znaliście go już wcześniej i zechcecie opowiedzieć nam o efektach? 🙂

4

Zanim pobiegniecie do apteki po węgiel, nie zapomnijcie podzielić się tym świetnym pomysłem! 🙂

źródło: podaj.to