27 kwietnia 35 lat kończy Magdalena Kajra Kajrowicz, wokalistka od początku kariery wspierająca swojego męża Sławomira na scenie. Zobaczcie, jak zmieniała się żona „króla rock polo”!

1

Kajra wyszła za Sławomira w 2011 r., kiedy to oboje byli początkującymi aktorami.

Sławomir w 2006 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a rok później mury tej uczelni opuściła Kajra.

Kajra jeszcze podczas studiów wystąpiła w filmowych produkcjach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego.

Na zdjęciu we wrześniu 2012 r. podczas promocji serialu „Hotel 52”.

2

Kajra i Sławomir w podróż poślubną wybrali się do Tajlandii. Do tego kraju wracali kilkukrotnie – tam m.in. nakręcili wakacyjny teledysk „Nic się nie stało”.

Na zdjęciu w styczniu 2014 r.

3

Kajra ma w dorobku epizodyczne role w takich serialach, jak m.in. „M jak miłość”, „Na krawędzi”, „Blondynka”, „Ojciec Mateusz”, „Prawo Agaty”, „Komisarz Alex”, „Chichot losu” i „Przyjaciółki”.

Na zdjęciu w sierpniu 2014 r.

4

W rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo” Kajra opowiedziała, że swojego przyszłego męża poznała w Stanach Zjednoczonych.

„Pracowałam tam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku” – mówiła Magdalena Kajrowicz.

Dodała również, że Sławomir za zamówione pierogi zapłacił swoją całą tygodniówką. Później przychodził do baru, aby prosić o jedzenie, ponieważ nie miał już pieniędzy.

Na zdjęciu Kajra i Sławomir podczas Sopot Superhit Festiwal 2015.

5

Jako „gwiazda rock polo” o pseudonimie Sławomir wokalista zadebiutował w Dzień Kobiet 2014 r. To wtedy premierę miał utwór „Megiera”, a Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka „Cześć tu Sławomir” i „czuć piniądz”.

Kajra i Sławomir w czerwcu 2015 r.

6

Doświadczenia aktorskie pomogły rozkręcić muzyczną karierę Sławomira. Do teledysku „Megiera” wokalista zaprosił Ewę Kasprzyk (rola tytułowej „Megiery”), Witolda Dębickiego, Lecha Dyblika i Krzysztofa Kiersznowskiego.

Towarzyszący mu muzycy stworzyli zespół Trzymamy się Zapały, którego wokalistką jest właśnie Kajra. W skład grupy wchodzą wykonawcy mający na koncie współpracę z m.in. Gabą Kulką, Lorą Szafran, happysad, Michałem Rudasiem, Mariką, Apteką, Piotrem Bukartykiem i Volver.

Kajra i Sławomir w styczniu 2016 r.

7

– Piszesz hit. Robisz teledysk z tłustym budżetem z gwiazdami, wrzucasz na YouTuba i już – mówił Interii Sławomir o przepisie na sukces jeszcze w połowie 2015 r.

Wówczas premierę miał drugi singel „Ni mom hektara”. Kolejnym była „Aneta” nagrana z zespołem Vox.

8

Szybko okazało się, że Sławomir zaczął podbijać nie tylko internet, ale także stacje telewizyjne. Jesienią 2016 r. wokalista wziął udział w „Tańcu z gwiazdami” (wówczas na świat przyszedł jego syn Kordian), a wiosną 2017 r. w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Prawdziwy szał na punkcie Sławomira wybuchł przy piosence „Miłość w Zakopanem”, która była hitem Sylwestera Marzeń w Zakopanem w 2017 r.

9

Opublikowany 23 kwietnia 2017 r. klip „Miłość w Zakopanem” zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich teledysków z wynikiem ponad 195 mln odsłon.

10

W kwietniu 2017 r. – dzięki wsparciu internautów, którzy przekazali wokaliście ponad 50 tys. zł – ukazał się debiutancki album Sławomira zatytułowany po prostu „The Greatest Hits”. Materiał pokrył się platyną za sprzedaż ponad 30 tys. zł, a koncertowy kalendarz Sławomira i Kajry wypełnił się na kilkanaście miesięcy do przodu.

11

Kajra aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, które prowadzi w równie specyficznym stylu, co Sławomir. Na jego wzór każdy wpis zaczyna od „Cześć, tu Kajra”.

12

Obecnie Sławomir szykuje nowy album, którego pierwszą zapowiedzią jest utwór „Weekendowy Korsarz”.

13

Kajra na razie odrzuca propozycje pójścia w ślady męża – głośno było o pomyśle, by pojawiła się jako uczestniczka w programie „Taniec z gwiazdami”.

14

źródło: interia.pl