Nastolatka śpiewa „Hallelujah” niczym anioł, jednak kiedy włącza się chór, przenosimy się do prawdziwego nieba

Choć nie zawsze się to sprawdza, zdarzają się chwile, kiedy eksperymentowanie z różnymi elementami muzycznymi może naprawdę popłacić.

Z całą pewnością tak właśnie było w przypadku artystki solowej McKenny Breinholt, która postanowiła wystąpić z grupą Cinematic Pop Orchestra and Choir i wspólnie wykonać słynny utwór Hallelujah. Jest to wykonanie, którego po prostu nie można przegapić.

Oczywiście piosenka ta była śpiewana już w tysiącach wersji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że artyści będą się z nią mierzyć jeszcze bardzo długo. Pamiętajmy jednak, że ten utwór Leonarda Cohena jest naprawdę trudny i zaśpiewanie go w odpowiedni sposób, to nie lada wyzwanie. Mimo tego, co jakiś czas pojawia się wersja, obok której po prostu nie można przejść obojętnie.

Poznajcie McKennę Breinholt, która w czerwcu 2015 roku, w wieku zaledwie 16 lat, skradła show podczas występu w Mesa Arts Center, w miejscowości Mesa (Arizona).

Chyba każdy wie, że Hallelujah nie jest utworem, który łatwo wykonać. Oczywiście każdy może spróbować, jednak melodia tej piosenki odznacza się wysokim stopniem złożoności. Jeśli więc ktoś chce sprawić, aby jego występ został zapamiętamy na długo, z całą pewnością taka osoba ma się z czym mierzyć.

1

Na szczęście McKenna to chodzący talent. Zaś jej śpiew połączony z akompaniamentem orkiestry, na którą składa się szeroka gama instrumentów, po prostu zapiera dech w piersiach.

Wykonanie rozpoczyna się od gry instrumentów. Następnie McKenna wkracza do akcji i przenosi cały występ na zupełnie inny poziom. Nietrudno zrozumieć, dlaczego została wybrana, jako solistka grupy!

2

Długo moglibyśmy wymieniać, co sprawia, że ten występ jest taki wspaniały, jednak najłatwiej będzie, jeśli po prostu każdy sam przekona się, o czym mowa.

Zobacz występ McKenny przy akompaniamencie niesamowitej orkiestry na poniższym nagraniu:

Nieźle, prawda? Czy kiedykolwiek słyszałeś Hallelujah w takim wydaniu?

Udostępnij ten artykuł, jeśli Tobie również zaimponował ten występ.

źródło: pl.newsner.com