Najlepszy aktor Ranczo jest bardzo chory. Płakać się chce

„Ranczo” już wkrótce powróci na ekrany. Jednak fani popularnej produkcji nie mają powodów do radości. W mediach pojawiły się dramatyczne informacje na temat jednego z ulubionych bohaterów. Jego udział w nowej serii stoi pod znakiem zapytania.

„Ranczo” bardzo szybko podbiło serca widzów w całej Polsce. Telewidzowie nie mogli pogodzić się z tym, że popularny serial zniknął z ekranów. Być może to właśnie przekonało TVP, aby wznowić produkcję i kontynuować historię popularnej wsi Wilkowyje. Już wkrótce „Ranczo” powróci na ekrany, jednak do mediów dotarła również inna, bardzo smutna informacja.

Wybitny aktor Franciszek Pieczka był jedną z ulubionych postaci widzów. Stach Japycz to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w serialu „Ranczo”. Stały bywalec kultowej ławeczki zasłynął z wielu życiowych mądrości, które wzbudzały uśmiechy na twarzach widzów w całej Polsce. Ostatnio do mediów dotarły smutne informacje – ze zdrowiem Franciszka Pieczki nie jest najlepiej.

Życiowy dramat największej gwiazdy serialu „Ranczo”. Aktor stracił słuch
W mediach pojawiły się informacje, które poważnie zaniepokoiły fanów. Znajomy Franciszka Pieczki poinformował, że wybitny polski aktor stracił słuch. Jest to niestety przypadłość charakterystyczna dla jego podeszłego wieku. Aktor zrezygnował nawet z posiadania telefonu stacjonarnego, ponieważ nie słyszy już głosu swoich rozmówców.

Wiele wskazuje na to, że problemy zdrowotne aktora mogą wpłynąć na kształt fabuły serialu „Ranczo”. Przyszłość uwielbianego Stacha Japycza stoi pod znakiem zapytania. Istnieje duże ryzyko, że dla Franciszka Pieczki praca na planie będzie wiązała się ze zbyt dużym wysiłkiem.

Udział Franciszka Pieczki w serialu stoi pod znakiem zapytania? Producenci uspokajają
Producenci serialu „Ranczo” uspokajają fanów. Utrata słuchu przez ulubionego gwiazdora nie jest przeszkodą nie do pokonania. Japycz nie należy do postaci pierwszoplanowych, więc nagrywanie scen z jego udziałem można zaaranżować w taki sposób, by jego kwestie wyglądały naturalnie. Aktor może również korzystać z niewidocznego aparatu słuchowego.

Franciszek Pieczka nie zamierza tak łatwo się poddać. Aktor ma ponad 120 ról na koncie i jest uznawany za jednego z najlepszych polskich aktorów. W styczniu skończył 91 lat, jednak nie myśli jeszcze o przejściu na emeryturę.