Do sieci trafiło zdjęcie Michała Szpaka, który pozuje na plaży w Tajlandii ze swoim starszym Damianem.

Michał Szpak razem z bratem wypoczywał w Tajlandii

Michał Szpak ma troje rodzeństwa: starszego brata Damiana oraz dwie siostry: starszą Marlenę i najmłodszą w tym gronie Ewę.

Marlenie zrobiło się głośno parę lat temu za sprawą pamiętnego filmiku, który juror „The Voice of Poland” nagrał z okazji urodzin swojej siostry. Wokalista zaprezentował w nim niemal erotyczny taniec, życząc siostrze „więcej seksu”.

Marlena Szpak skończyła szkołę muzyczną w Krakowie, a teraz mieszka we Włoszech, gdzie również uczyła się śpiewu.

– Moja starsza siostra studiuje śpiew operowy i dała mi kilka wskazówek – mówił Interii wokalista przy okazji premiery płyty „Byle być sobą” z listopada 2015 r.

Marlena wspierała też Michała na scenie, ostatnio podczas trasy „Classic Tour” na początku 2018 r.

Z kolei z Damianem Szpakiem wokalista wybrał się do Tajlandii w ramach akcji „Eska odwołuje zimę”.

Jednym ze zdjęć wykonanych podczas wspólnego wypoczynku podzielił się z fanami za pośrednictwem InstaStories.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Szpakira (@sloneczniki_michala) on

31-letni Damian jest bokserem i entuzjastą aktywnego stylu życia, a regularnym treningom zawdzięcza imponującą muskulaturę.

Michał w jednym z wywiadów przyznał zresztą, że jego brat – właśnie dzięki swojej posturze – w przeszłości nieraz ratował go z opresji. „Zdecydowanie jest moim przeciwieństwem. Jego rozmiar bicepsa jest mniej więcej rozmiaru mojego uda” – mówił jakiś czas temu Michał w programie Wojciecha Jagielskiego.

Przypomnijmy, że na początku września 2018 r. Michał Szpak wypuścił płytę „Dreamer”, która zadebiutowała na szczycie polskiej listy bestsellerów. Z tego wydawnictwa pochodzą przeboje „Don’t Poison Your Heart”, „King of the Season”, „Rainbow” i „Dreamer (Thanks To My Friends)”.

źródło: interia.pl