Michał Malitowski (38 l.) nie zasiadł w jury w pierwszym odcinku nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Okazuje się, że jego nieobecnością zaskoczeni byli nawet ludzie związani z produkcją…

Andrzej Grabowski, Iwona Szymańska-Pavlović, Ola Jordan

Za nami pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami”. Spore zdziwienie wzbudził skład jury programu. Zasiadły w nim jedynie trzy osoby: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Ola Jordan.

Do tej pory grono liczyło czworo jurorów. Tym razem zabrakło Michała Malitowskiego. Widzowie zachodzą w głowę, dlaczego tak się stało. Przecież wcześniej nikt nie wspominał o tym, aby skład oceniających miał się uszczuplić.

Okazuje się, że zaskoczeni byli także ludzie bezpośrednio związani z programem. Ola Jordan w rozmowie z portalem Jastrzębskiej powiedziała, że „jest bardzo zaskoczona nieobecnością Michała, brakuje jej go w jury, ale niestety nie wie, czy pojawi się on w kolejnych odcinkach”.

Także prowadząca, Paulina Sykut-Jeżyna, nie miała pojęcia, że Malitowskiego zabraknie na nagraniach. Przekonywała, że juror jest nieobecny „z powodu kontuzji”. Tę wersję potwierdzał również Krzysztof Ibisz.

Sam zainteresowany milczy. Jego ostatni wpis na Instagramie datowany jest na 11 lutego.

Jury w trzyosobowym składzie

Michał Malitowski

źródło: pomponik.pl