Mężczyzna wylądował w szpitalu, zobacz co zrobił jego pies. Wzruszające

Wszyscy wiedzą, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, szczególnie w potrzebie. Czekają cierpliwie aż wrócimy z pracy i witają nas ze szczerą radością. Liżą nas z miłością kiedy jesteśmy chorzy myśląc, że magicznie nas to uzdrowi. Są obok kiedy jesteśmy smutni.

Jednak czworonożny bohater tego artykułu poszedł nawet o krok dalej. Kiedy jest właściciel upadł nieprzytomny w miejscu publicznym nie tylko bronił go, ale też pojechał z nim do szpitala. Wszystko to było możliwe dzięki obsłudze ambulansu w Harrow w Anglii.

1

Zgodnie z oświadczeniem szpitala pies trwał przy swoim właścicielu gdy ambulans przyjechał na miejsce zdarzenia. Ratownicy nie chcieli rozdzielać pupila i jego pana, więc zabrali czworonoga do ambulansu.

2

Pacjent stracił przytomność w miejscu publicznym, a ratownicy nie mogli czekać na osobę ze schroniska, więc zabrali go ze sobą i usytuowali obok garażu dla karetek. – czytamy na Twitterze szpitala. Ratownicy zapewnili mu koce, miskę z wodą oraz nakarmili go.

3

Od tamtego czasu pacjent wrócił już do domu razem ze swoim wiernym pupilem. Udostępnijcie tę historię jeśli wasz zwierzak też nie opuściłby was w potrzebie!

źródło: podaj.to