Marek Włodarczyk kończy w tym roku 65 lat. Aktor nadal chce się podobać kobietom i wyglądać na ekranie telewizora jak młodzieniaszek. Dlatego postanowił przeszczepić sobie włosy. I wcale nie zamierza się tego wstydzić. Zrobił to przed kamerami.

1

Marek Włodarczyk poszedł w ślady m.in. Radka Majdana (47 l.) czy Pawła Stasiaka (52 l.) z Papa Dance i też postanowił sprawić sobie bujną fryzurę. Mówi się bowiem, że do telewizji ma wrócić słynny już serial „Kryminalni”, a aktor nie chce, by było widać po nim upływ lat. Wciąż jest przecież przystojny, wysportowany. Z wiekiem stracił tylko włosy, na co od dawna narzekał. Na szczęście są na to sposoby.
2

3

Serialowy komisarz (a ostatnio podinspektor) Zawada nie zamierza ukrywać tego, że zdecydował się na przeszczep. Na stronie jednej z klinik pokazał ze szczegółami, jak na jego głowie wszczepiano ponad tysiąc mieszków włosowych, z których wyrosła już gęsta grzywa. Aktor najpierw został ogolony na zero, a potem przez kilka godzin na skórze jego głowy pracował specjalny, niezwykle precyzyjny robot.
Aktor z pewnością zaoszczędził ponad 10 tys. zł – teraz jest bowiem żywą reklamą

4


5

źródło: https://www.se.pl