Małgorzata Teodorska była gwiazdą ‚Plebanii’, a później zniknęła z mediów. Co się z nią działo?

Małgorzata Teodorska (38 l.) stała się znana dzięki udziałowi w serialu „Plebania”. Mogliśmy również oglądać ją w „M jak miłość”. Kilka lat temu zupełnie zniknęła z show-biznesu. Wyjechała z Polski i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. Jak się okazuje, w jej życiu nastąpiły spore zmiany!

Gwiazda seriali „Plebania” i M jak miłość, Małgorzata Teodorska prawie 3 miesiące temu została mamą! Dla niej to prawdziwa rewolucja.

Pierwszy raz mamą została, gdy miała 17 lat i jeszcze uczyła się w liceum. Jej córka Wiktoria jest już dorosła, a ona ma za sobą bardzo trudny czas.

Z ojcem Wiktorii rozstała się, gdy dziewczynka miała 3 latka. Rolę samotnej matki łączyła z pracą aktorską. Grała w serialu „Plebania”.

Propozycję zagrania w „M jak miłość” dostała, gdy głośno zrobiło się o pewnym biznesmenie, który podbił jej serce. W prasie pojawiły się jej zdjęcia w sukni ślubnej. Data ceremonii była wyznaczona, a jedynym problemem był… remont.

– Kupiliśmy większy i wygodniejszy apartament. Chcę się w końcu do niego wprowadzić i poukładać rzeczy w bardziej przestronnej szafie – opowiadała 11 lat temu. Zamiast ślubu były łzy.

W 2011 roku wyjechała z Polski. Nikt nie wiedział, co się stało z grającą Irkę Tosiek aktorką.

Tymczasem ona w listopadzie 2017 roku spotkała wyjątkowego człowieka. Wynalazcę i konstruktora wózka inwalidzkiego, pokonującego każdą przeszkodę na drodze.

To Miłosz Krawczyk, który 18 lat temu sam miał wypadek samochodowy i od tego czasu nie chodzi. Mimo to ma w sobie dużo hartu ducha.

Zostali rodzicami i razem pokonają każdą przeszkodę!

źródło:pomponik.pl