Magda Mołek pokazała się bez makijażu. Nie ma zamiaru ukrywać zmarszczek

Magda Mołek (42 l.) nigdy nie przepadała za mocnym makijażem. Tym razem pokazała się swoim fanom bez grama kosmetyków na swojej twarzy i widać, że gabinety medycyny estetycznej omija szerokim łukiem!

Magda Mołek

Od zawsze była delikatną blondynką z subtelnymi rysami twarzy. Widzowie „Dzień Dobry TVN” pokochali Magdę za jej naturalność i skromność. Zawsze wygląda też świeżo i elegancko.

Jednak odkąd na świat przyszło drugie dziecko prezenterki, jak każda mama, miewa także gorsze dnie i trudniejsze noce. Gwiazda postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym nie wygląda najbardziej korzystnie, a im bardzo się to spodobało!

„Piątek wieczór. Chciałoby ciało nocnych szaleństw na mieście, ale cóż, jutro trzeba wstać o 5.00, by o 8.00 mówić Wam ‚Dzień dobry” w TVN. Wyśpijcie się za mnie” – napisała pod zdjęciem, na którym widać zmęczenie Magdy.

Prócz zaczerwienionych, zaspanych oczu, widoczne są jeszcze zmarszczki na twarzy dziennikarki. Nie każda gwiazda miałaby tyle odwagi, co Mołek, by pokazać takie „niedoskonałe” zdjęcie.

Internauci jednak nie szczędzili jej komplementów i pochwał za naturalność.

„Zero botoksu, najpiękniej, bo naturalnie”, „piękno w naturalnej postaci”, „Mało jest takich kobiet, znanych, a naturalnych, nie nabotoksowanych i odmłodzonych na siłę” – pisali komentujący.

A wam podoba się Magda w takiej odsłonie?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Magda Mołek (@magda_molek) on

Magda Mołek

źródło: pomponik.pl