Maciej Zakościelny zaapelował o pomoc dla psów, które grały w filmie „Tylko mnie kochaj”. Komedia romantyczna była hitem w polskich kinach w roku 2006, wtedy psy były szczeniakami partnerującymi aktorom. Dzisiaj czworonogi są dorosłe i strasznie zaniedbane. Maciej Zakościelny apeluje do wszystkich fanów i nie tylko, aby włączyli się w pomoc psom.

Maciej Zakościelny

Z filmu „Tylko mnie kochaj” widzowie na pewno pamiętają nie tylko Macieja Zakościelnego, ale także uroczą blondyneczkę Julię Wróblewską, która teraz próbuje ponownie zaistnieć w showbiznesie. W filmie tej dwójce towarzyszyły jeszcze urocze psiaki. Wtedy były doskonałym uzupełnienie obrazka zakochanej pary z dzieckiem, teraz one potrzebują pomocy, aby żyć. Maciek apeluje o pomoc dla Fado i Roxy.

„Na pewno pamiętacie Fado, psa rasy Labrador który wraz ze swoją towarzyszką Roxy (naprzemiennie) wystąpili z nami w filmie „Tylko Mnie Kochaj”. Wtedy urocze szczeniaki dziś 15 i 14 letnie dorosłe lecz bardzo schorowane psy. Smutna sprawa, nie będę wchodził w szczegóły. Celowo też nie zamieszczam tu zdjęć pokazujących w jakim obecnie są stanie. Jak można było tak strasznie zaniedbać te wspaniałe psy! Wszystko możecie znaleźć na stronach fundacji Cane Corso Rescue Poland, która włączyła się do akcji tworząc wydarzenie za co serdecznie dziękuje (https://bit.ly/2Gw09aQ). Pare dni temu opowiedziałem Wam w skrócie z czym te psy się borykają, a dziś zachęcam Was do pomocy tym staruszkom. Na razie są w tymczasowym domu u wspaniałych ludzi pod Lublinem, ale czy tam zostaną tego nie wie nikt. Wiem natomiast, ze możemy im i obecnym opiekunom ułatwić pomoc, zrzucając się na ich wszystkie weterynaryjne operacje, zabiegi etc. do czego Was mocno zachęcam. Ściskam Was gorąco świątecznie. Wesołego Alleluja!” – napisał na swoim Facebooku Maciej Zakościelny.

Aktor apeluje o pomoc dla swoich partnerów z planu

Dwa psy Fado i Roxi potrzebują pomocy

Film „Tylko Mnie Kochaj” był wyświetlany w kinach w 2006 roku

Tera psy potrzebują pomocy

źródło: fakt.pl