Maciej Brzoska z żoną, z dziećmi, prywatnie. Kim jest aktor Pierwszej Miłości

Maciej Brzoska – kim jest aktor Pierwszej Miłości i BrzydUli? Widzowie seriali chcą dowiedzieć się czegoś więcej o odtwórcy ich ulubionych bohaterów. Jaki jest prywatnie, czy się ustatkował? Czy ma rodzinę, żonę, dzieci?

Maciej Brzoska – polski aktor znany z wielu polskich produkcji telewizyjnych. Urodził się 1 stycznia 1979 roku w Olsztynie, gdzie mieszkał w latach swojej młodości. To tam jeszcze podczas nauki w liceum, uczęszczał na zajęcia kółka teatralnego przy olsztyńskim Teatrze im. Stefana Jaracza. Następnie uczył się w prywatnym Studium Aktorskim „Lart Studio”. W 2002 roku został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.

Swój debiut sceniczny miał w roku ukończenia studiów. Aktor wcielił się w postać Franciszka Królikowskiego w sztuce „Otello umiera” na scenie Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Popularność przyniosła mu rola Filipa Wojtkowicza, psychologa dziecięcego, w którym zakochała się Kinga Żukowska w serialu Polsatu Pierwsza Miłość.

Maciej Brzoska prywatnie. Jest żonaty? Maciej Brzoska z rodziną. Z żoną mają dzieci?

Jaki Maciej Brzoska jest prywatnie? Kiedy ma się odpowiedzieć na pytanie o to, kim jest Maciej Brzoska, na samym początku nasuwają się kwestie jego życiorysu i aspekty życia prywatnego. Jak doprowadził do rozkwitu swojej kariery, jaki jest poza kamerami? Czy ma ułożone życie prywatne? Czy ma żonę i dzieci? Na te pytania jednak bardzo trudno odpowiedzieć. Choć jego kariera zawodowa jest szczegółowo udokumentowana, to o życiu prywatnym nie wiemy praktycznie nic. Aktor nie prowadzi Instagrama, a na Facebooku nie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością. Faktem na temat jego rodziny, który i tak nie jest tak oczywisty i wszystkim znany jest to, że ma on żonę i dzieci.

Jedyne co wiemy o życiu aktora poza światłami reflektorów na jego pasje i zainteresowania. Oprócz kina i teatru jest fascynatem sportu oraz muzyki jazzowej i klasycznej.

Maciej Brzoska dorobek artystyczny: BrzydUla, Pierwsza Miłość

Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawił się koło takich gwiazd jak Ewa Błaszczyk, Paweł Małaszyński i Cezary Morawski w filmie sensacyjnym pod tytułem Kameleon.

– Nie mam jakiejś wymarzonej roli… O czymś tam sobie myślę, ale tak naprawdę zagram każdą rolę, która mnie zaciekawi i zainteresuje – odpowiada aktor na pytanie o wymarzoną rolę.

Występował w wielu znanych i lubianych serialach polskich, między innymi Dwie strony medalu, gdzie wcielił się w postać Romka Pawlickiego, kapitana drużyny piłkarskiej. Sławę przyniósł mu występ w serialu Polsatu Pierwsza Miłość, gdzie wcielił się w Filipa Wojtkowicza, psychologa dziecięcego. W 2009 roku zagrał również w BrzydUli jako Piotr Sosnowski.

źródło: pikio.pl