Kukulska ostatnio chętnie chwaliła się osiągnięciami swojego syna. Teraz czeka ją mocny cios

Natalia Kukulska jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Ostatnio chętnie chwaliła się osiągnięciami swojego syna, który jest tegorocznym maturzystą. Do mediów dotarły informację, że piosenkarkę czeka wkrótce niezwykle bolesny cios.

Natalia Kukulska niezbyt chętnie opowiadała o swoim życiu prywatnym. W mediach było głośno przede wszystkim o sukcesach zawodowych oraz kolejnych projektach piosenkarki. Córka Anny Jantar jest jednak bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie coraz częściej dzieli się kulisami swojej sławy i opowiada o życiu rodzinnym.

Nie da się ukryć, że wokalistka jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim jej zdjęcia z synem. Jan Dąbrówka jest już młodym mężczyzną, który w tym roku zdaje egzamin dojrzałości. Jak wynika z relacji Kukulskiej, jej syn bardzo dobrze spisywał się w szkole, a matury są dla niego jedynie formalnością.

Natalia Kukulska jest dumna ze swojego syna. Chłopak jest tegorocznym maturzystą
Natalia Kukulska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Szczęśliwa gwiazda zamieściła ostatnio zdjęcie ze swoim synem. Jest bardzo dumna z tegorocznego maturzysty:

– Są takie chwile, kiedy z dumy i wzruszenia oko wilgotnieje. Gdy słyszysz piękne słowa o swoim dziecku od nauczycieli, którzy przez 6 lat przejęli ster i nawigację w życiu tak ważnej dla Ciebie osoby – napisała gwiazda na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Jak się okazuje, Jan Dąbrówka ma bardzo ambitne plany na przyszłość. Od października ma zamiar rozpocząć studia. W związku z tym szykuje się prawdziwa rewolucja. Dla słynnej piosenkarki może to oznaczać ogromny cios.

Wokalistkę czeka ogromny cios. Syn planuje wyjazd na studia w USA
Nie jest tajemnicą, że syn Natalii Kukulskiej jest bardzo uzdolnionym młodym człowiekiem. Z egzaminami maturalnymi radzi sobie świetnie i ma bardzo ambitne plany na przyszłość. Media dowiedziały się, że syn gwiazdy marzy o studiach w Stanach Zjednoczonych. Chciałby rozwijać swoje muzyczne zdolności, jednak prawdopodobnie wybierze anglistykę.

Natalia Kukulska bez wątpienia cieszy się z osiągnięć syna, jednak perspektywa wyjazdu napawa ją przerażeniem. Znajomi gwiazdy zdradzili, że wolałaby, aby chłopak wybrał studia w kraju:

– Ma do niego zaufanie. Jasiek jest odpowiedzialny, ale wolałaby, żeby byli bliżej siebie i mogli częściej się widywać – zdradził informator jednego z tabloidów.

Wiele wskazuje na to, że popularną wokalistkę czekają w najbliższym czasie bardzo trudne chwile.

Tak wygląda Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej:

źródło: pikio.pl