Koleżanka opublikowała zdjęcie 3-letniej dziewczynki. Godzinę później pod domem było już 50 policjantów

Niektóre dzieci, nawet tak małe, jak 3-letnia Hannah potrafią zadziwić konsekwencjami swoich fascynacji.

Hannah Pasley z Kansas uwielbia policjantów. Odkąd zaczęła mówić, ciągle twierdzi, że zostanie kiedyś policjantką. Jest szczęśliwa, gdy widzi policyjny mundur i sama o takim marzy. Rodzice dziewczynki nie należą do tych, którzy spełniają każdą zachciankę dziecka. Uczą dziewczynkę, że na spełnienie swoich marzeń trzeba ciężko pracować.

Pomogli 3-latce urządzić stanowisko z lemoniadą przed domem, gdzie mała w towarzystwie swoich opiekunów sprzedawała orzeźwiający napój. Hannah jest maskotką okolicy, więc sąsiedzi chętnie przychodzili skorzystać z oferty 3-latki pomóc spełnić jej marzenia.

Jej ciocia zrobiła małej zdjęcie i wrzuciła na Facebooka post:

„Chciałam Was prosić o przysługę. Jeśli macie wśród znajomych policjantów, powiedzcie im, że pewna 3-latka sprzedaje lemoniadę, żeby kupić sobie strój policjantki. Uwielbia policję i na pewno ucieszy się widząc jednego ze swoich bohaterów.”

1

Ludzie masowo udostępniali post. Poruszył on serca policjantów. Wystarczyła niespełna godzina, aby pod dom Hannah podjechało ponad 50 różnych funkcjonariuszy.

2

Wszyscy chcieli sprawić małej dziewczynce radość, kupując od niej lemoniadę, pozwalając posiedzieć w radiowozie, a jeden zespół przywiózł dla niej kostium policjantki.

3

Nie trzeba chyba mówić, że Hannah była przeszczęśliwa.

4

Funkcjonariusze twierdzą, że tak uparta 3-latka wyrośnie na świetną policjantkę. Żałowali, że większość z nich zakończy już wtedy służbę.

źródło: patrz.online