Kobieta wybudzona ze śpiączki nie poznała syna, który przytył. Zawstydzony postanowił schudnąć

Każdy, kto kiedykolwiek był na drodze utraty wagi, wie, jakie to trudne. Zwłaszcza Ci, którzy przeszli efekt jojo i boją się, że ich wysiłek pójdzie na marne. Jednak czy warto bać się tego, że sobie nie poradzimy? Moim zdaniem nie!

Jeffrey Kendall, lat 26, z Torrington, Connecticut, jest doskonałym przykładem, że nie należy się obawiać
Przez całe życie zmagał się z nadwagą. I chociaż był na dobrej diecie, nigdy nie mógł dostać się do miejsca, w którym czułby zadowolenie ze swojego ciała i życia. Ale dwa lata temu postanowił dokonać zmiany na dobre.

Jego mama cierpiała na tętniaka mózgu i była w śpiączce przez siedem miesięcy

Kiedy została zwolniona ze szpitala, Jeffrey miał złamane serce, gdy jego mama Go nie rozpoznała.

 

Jak mówi: “Nie poznała mnie pierwszego dnia, kiedy wróciła. To był dla mnie bardzo emocjonujący czas. Widziałem ją w szpitalach, gdzie ledwo mogła mówić, widziałem ją na OIOM-ie, gdzie nie mogła. Widziałem ją na podłodze, kiedy zemdlała.”

Ale wkrótce wszystko zmieniło się na lepsze dla Jeffreya. Kiedy zaczął tracić na wadze, jego matka zaczęła ponownie rozpoznawać swojego syna. A niedługo po tym, jego przyjaciel potrzebował również wsparcia po zerwaniu z dziewczyną i dołączył do Jeffreya w swoich treningach. Oba wydarzenia naprawdę zmotywowały Jeffreya do wzmocnienia jego utraty wagi.

“To był doskonały powód, dla którego zacząłem robić coś nowego.” – powiedział Jeffrey

Gdy waga wciąż się zmniejszała, zaufanie do siebie samego rosło. Znalazł szczęście w próbowaniu nowych i innowacyjnych ćwiczeń, takich jak joga i zaczął naprawdę zmienić styl życia i nawyk. Bycie w domu z mamą również pomogło go zmotywować.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Trying to stay with the fairytale look, I hope your day is magical #selfiesaturday #goodmorning

Публикация от Jeffrey S Kendall (@jeffk8991)


Jednak przy każdej podróży utraty wagi mamy wzloty i upadkki. Kiedy pewnego dnia Jeffrey czuł się źle, postanowił zamieścić zdjęcie na Reddicie, prosząc ludzi, aby ocenili, jak wygląda. I na pewno nie spodziewał się tak pozytywnych odpowiedzi

“Byłem zdumiony pewną pozytywnością. To sprawiło, że chciałem bardziej się o siebie zatroszczyć, włożyłem w siebie wysiłek “- powiedział Jeffrey. “Ten rodzaj odpowiedzi wciąż mnie napędza i myślę, że to potrwa bardzo długo. Teraz dążę do osiągnięcia większego celu i po raz pierwszy w życiu czuję motywację do czegoś więcej. “

Czasami trochę motywacji ze strony innych jest po prostu tym, czego potrzebujesz, aby mieć siłę do kontynuacji. Po tym wszystkim, co zostało powiedziane i zrobione, Jeffrey stracił ponad 60 kilogramów

Nie pozostaje mi nic innego, jak mu szczerze pogratulować! Takie metamorfozy sprawiają, że wiele osób każdego dnia podejmują działania, które zmieniają ich życie. Wspierajmy się w tym nawzajem!