Kobieta poprosiła obcą osobę o zamianę miejsc w samolocie i przypadkowo całkowicie odmieniła jej los

Rosey Blair i jej chłopak wracali samolotem do ich rodzinnego miasta Dallas, ale ich siedzenia nie były niestety obok siebie. Rosey poprosiła dziewczynę podróżującą samotnie o zamianę miejsc, dodając żartobliwie, że może osoba obok której usiądzie okaże się miłością jej życia. W tamtym momencie nikt nie wiedział jeszcze, że słowa Rosie okażą się prorocze.

Po zamianie miejsc, Rosie zauważyła, że dziewczyna i jej nowy sąsiad zaczęli rozmawiać. Jako, że Rosie siedziała tuż za nimi, słyszała tę rozmowę i skłoniło ją to do rozpoczęcia transmisji na Twitterze.

1

„Nasze miejsca były osobno, więc poprosiliśmy pasażerów o zamianę i teraz zaczęli oni ze sobą flirtować! Oboje wyglądają na miłośników fitnessu i rozmawiają bez przerwy, uśmiechając się do siebie, a nawet nie opuściliśmy jeszcze pasa startowego. Mam nadzieję, że się w sobie zakochają!”

2

„Rozmawiają ze sobą przez cały czas odkąd wystartowaliśmy. Oboje są osobistym trenerami. Ich ramiona zetknęły się kilka razy. Oboje są wegetarianami.”

3

„Żadne z nich nie ma obrączki na palcu”

4

5

„Ona jest ładna”

6

„On przypakowany”

7

„My podekscytowani”

8

„Ona poszła do łazienki z włosami związanymi w kucyk, a wróciła z rozpuszczonymi. Teraz pyta go o wskazówki odnośnie fitnessu.”

9

„Są o wiele bliżej”

Po jakimś czasie Rosey zauważyła, że zaczęli oni pokazywać sobie zdjęcia rodzinne.

10

On: „To moja mama”

Ona: „ Omg, twoja mama wygląda świetnie”

11

„Teraz ona pokazuje mu zdjęcia swojej rodziny.”

Im dłużej Rosey transmitowała, tym więcej ludzi przyłączało się aby oglądać rozwój wydarzeń. W niedługim czasie tysiące użytkowników czekały z zapartym tchem.

12

13

14

„Przełom! Oboje poszli do łazienki w tym samym momencie!”

Bateria w telefonie Rosey była na wyczerpaniu, a samolot miał niedługo podchodzić do lądowania.

15

„Wrócili z łazienki razem. Teraz oboje sprzątają swoje miejsca i pomagają sobie nawzajem.”

16

Zaczęli rozmawiać o tym czego chcą od życia. Małżeństwo, dzieci, itp. On mówi, że dotychczas był zbyt poświęcony pracy aby myśleć o związkach. To wszystko co usłyszałam, bo rozmawiają bardzo cicho.”

Para wymieniła się danymi do kont na instagramie, a gdy samolot wylądował, wyszli z niego razem. Wygląda na to, że ich historia miłosna dopiero się rozpoczęła.

17

Po powrocie do domu Rosey była tak podekscytowana, że odnalazła parę na instagramie i polubiła ich profile aby być na bieżąco. Jakby nie patrzeć, to jej ingerencja sprawiła, że ta dwójka się poznała.

Oto Rosey i jej chłopak, Houston.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rosey Blair Plus Size Blogger (@roseybeeme) on

źródło: wiemy.to