Kiedy zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu, odebrało mu mowę. Potem usłyszała tak bezczelne słowa, że wryło ją w ziemię

Co mężczyźni myślą o kobietach bez makijażu? Odpowiedź na to pytanie różni się w zależności od człowieka i jego podejścia do tej sprawy. Są tacy, którym nie przeszkadza nawet, gdy kobieta maluje się bardzo mocno. Inni mają odmienne zdanie. Jedna z kobiet podzieliła się swoją dramatyczną historią.

Co mężczyźni myślą o kobietach bez makijażu? Zdarza się, że traktują go jako niepotrzebny dodatek, który jest perfidnym oszustwem. Przynajmniej tak sądzi mężczyzna, z którym spotykała się jedna z użytkowniczek Reddita.

Pewnego dnia chłopak zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu – i to było ich ostatnie spotkanie, o czym poinformowała zrozpaczona internautka na wspomnianym forum.

Co mężczyźni myślą o kobietach bez makijażu? Zdziwicie się!

Użytkowniczka Reddita spotkała się z bardzo nieprzyjemną sytuacją, której to doświadczyła po sześciu spotkaniach z chłopakiem. Do tego momentu ich relacja rozwijała się bardzo dynamicznie. Wszystko wskazywało na to, że uda im się zbudować trwały związek. Każda wspólnie spędzona chwila przepełniona była romantycznymi gestami i słowami. Podczas sześciu spotkań ich miłość wyraźnie kwitła. Wszystko, do czasu…

Dziewczyna borykała się bowiem z pewnym kompleksem, który ukrywała pod makijażem. Z powodów hormonalnych miała problem z trądzikiem, który w dużej ilości pokrywał jej twarz. Kompleks jednak z czasem przestawał budzić w niej lęk, bo widziała, że chłopak kocha ją taką, jaka jest, nawet, jeśli jej twarz nie jest doskonała. W końcu zapewniał ją o swojej miłości, a także mówił, że jest piękna, co sprawiało poprawę jej poczucia własnej wartości.

To jednak zmieniło się, gdy para pewnego dnia wyruszyła w podróż. W czasie jednej z wycieczek dziewczyna tuż po wyjściu z łóżka pokazała się swojemu chłopakowi, który nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Po raz pierwszy nie miała makijażu.

Warunki, w których przebywali, a także zmęczenie, które towarzyszyło dziewczynie sprawiły, że postanowiła zaufać chłopakowi, oczekując choćby neutralnej reakcji z jego strony, gdy zobaczy, jak naturalnie wygląda jej skóra twarzy. Stało się jednak zupełnie inaczej.

– Wtedy po raz pierwszy zobaczył mnie bez makijażu. Na początku nic nie powiedział, tylko popatrzył na mnie nieco dziwnie. Kiedy zostaliśmy sami powiedział, że nie miał pojęcia, że mam taki trądzik. Potem trzymał mnie na dystans przez całą wycieczkę – napisała zrozpaczona na Reddicie.

Kobieta zrozumiała, że chłopak tak naprawdę zakochał się jedynie w jej wyglądzie, a nie w jej wnętrzu. Po tym wydarzeniu obawiała się tylko najgorszego. Niestety miała rację. Chłopak postanowił z nią zerwać.

– Kiedy ostatniego dnia wróciliśmy do domu powiedział, że byłoby najlepiej, gdybyśmy przestali się spotykać, bo już mu się nie podobam. Dodał, że „nie powinnam zwodzić nikogo w taki sposób”. Z jednej strony wydaje mi się, że w ten sposób uniknęłam związku z beznadziejnym facetem, ale z drugiej dręczy mnie fakt, że on myśli, że w ten sposób oszukuję innych ludzi i zastanawiam się, czy inni myślą podobnie. Maluję się, bo nie podoba mi się mój trądzik i dzięki makijażowi nabieram nieco pewności siebie – czytamy smutną wiadomość dziewczyny.

Internauci w szoku. „To płytki palant”

Na post zareagowali internauci, którzy postanowili wesprzeć użytkowniczkę. Stwierdzili, że rozstanie to najlepsze, co mogło się w tej sytuacji wydarzyć. W końcu, kto chciałby być z tak płytkim człowiekiem, jak chłopak, z którym się spotykała do tej pory.

– Zdecydowanie nikogo nie oszukujesz poprzez makijaż. Dla normalnych osób trądzik nie stanowi wielkiego problemu, a twój potencjalny chłopak wydaje się bardzo płytką osobą, że zerwał z tobą z takiego powodu.

– W końcu wygląd fizyczny kiedyś przeminie. Na czym wtedy będzie opierać się ich miłość? -wspierali kobietę internauci.

– Wydaje się, że naprawdę uniknęłaś związku z palantem. On po prostu wcześnie dał ci do zrozumienia, że jest beznadziejną osobą. Gdy się z kimś spotykamy, wszyscy ukrywamy jakieś mała wady. Jeśli druga połówka nie podoba ci się rano, zanim weźmie prysznic, uczesze włosy i umyje zęby, w takim razie tak naprawdę w ogóle ci się nie podoba – pojawiło się dalej w komentarzu.

Z pewnością historia dziewczyny poruszyła wiele osób. Ci pokazują, że nie wygląd jest najważniejszy, jeżeli się darzy kogoś uczuciem.

źródło: pikio.pl