Katarzyna Dowbor będzie zaskoczona. Jak się okazuje, jej synowa ma zupełnie nieznaną, drugą twarz. Tego nikt nie mógł się spodziewać, a sposób, w jaki zaprezentowała się gwiazda telewizji, będzie wielkim szokiem dla wszystkich jej fanów.

Katarzyna Dowbor to niewątpliwie jedna z najjaśniejszych postaci telewizji Polsat. Legenda telewizji, która prowadzi program „Nasz Nowy Dom” pomaga setkom Polaków w remontach ich posiadłości, dzięki czemu zyskują nowe, o wiele lepsze warunki życiowe. Tak pozytywnie i wzruszająco kojarząca się gwiazda nie spodziewała się, że jej synowa ma bardzo nietypowe i zupełnie oderwane od jej wizerunku zainteresowania. Fani są poruszeni i przecierają oczy ze zdziwienia.

Katarzyna Dowbor nie poznaje swojej synowej. Ciekawe zainteresowania gwiazdy

1

2

Joanna Koroniewska, która jest żoną syna Katarzyny Dowbor, ostatnimi czasy upodobała sobie strzelanie z broni. Była gwiazda „M jak Miłość”, która w trakcie swojej kariery aktorskiej wcielała się w postaci wrażliwych bohaterek, została przyuważona przez media na strzelnicy sportowej. Aktorka z wielką satysfakcją i z uśmiechem od ucha do ucha używała broni sportowej. Mówi się, że jej nowe hobby ma wielki związek z jej ostatnią kreacją w serialu „Ślad”, w którym wciela się w postać policjantki.

– Na co dzień jestem osobą potulną i nie zdarza mi się być agresywną wobec innych. Na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę! To jest absolutnie coś wyjątkowego – mówi Joanna Koroniewska w rozmowie z portalem „Pomponik”.

Joanna Koroniewska ma temperament?

Opinia o tym, że Koroniewska jest osobą potulną i ugodową, może nie być do końca tak prawdziwa, jak przez lata kreowały to media. Mogliśmy przekonać się o tym, gdy aktorka i prezenter Maciej Dowbor zastanawiali się nad swoim rozwodem. Wiele osób z otoczenia pary mówiło, że celebrytka przez długi czas nie była w stanie wybaczyć swojemu mężowi jego nastawienia i planowała rozpocząć swoje życie całkowicie na nowo.

Na szczęście, w tamtym momencie w związku Koroniewskiej i Dowbora zainterweniowała gwiazda telewizji Polsat, która sprawiała, że para uporała się ze swoimi problemami i do dziś stanowi jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie.

źródło: pikio.pl